بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ می گوید وقتی بازیکنی به بایرن مونیخ می پیوندد که همه در مورد او به توافق رسیده باشند.

بایرن مونیخ روز دوشنبه در چارچوب رقابت های دی اف بی پوکال به مصاف کوتبوس می رود. این اولین بازی رسمی بایرن در فصل 2019-2020 خواهد بود.

به گزارش اسکای، نیکو کواچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با کوتبوس شرکت کرد. او در مورد شروع رقابت های جام حذفی گفت:

“ ما چالش های جدیدی داریم و باید دوباره خودمان را اثبات کنیم. می دانیم که چقدر مرحله اول سخت است. مشخص است که بازی با کوتبوس در زمین حریف ساده نخواهد بود.
 

وی در ادامه افزود:

“ خاوی از روز بازی با فنرباحچه، از ناحیه زانو احساس درد می کند. امیدواریم او در هفته های آینده کاملا آماده شود. لوکاس هرناندز هم شش ماه دور از میادین بوده و باید آرام آرام او را برگردانیم. نمی توان تنها بعد از حضور در 4جلسه تمرین، او را در این بازی به میدان فرستاد.
 

در مورد ترانسفرها:

“ مدیران تیم مشغول هستند و روی این مساله کار می کنند. مطمئن باشید تا 2 سپتامبر بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه می شوند.
 

در مورد چینش 4-3-3:

“ فصل گذشته در هفت بازی ابتدایی با این سیستم به پیروزی رسیدیم. سپس به مدت یک ماه و نیم از دو هافبک شماره 6 استفاده کردیم. در بازی با دورتموند دوباره به سیستم قبلی برگشتیم. همیشه می توان این سیستم ها را تغییر داد. مهم این است که چطور آنها را به مرحله اجرا درآورید.
 

در مورد اضافه شدن دیرهنگام بازیکنان جدید به تیم:

“ این آرزوی هر مربی است که بازیکنان جدید در سریع ترین زمان ممکن به تیم اضافه شوند. ولی این روزها انجام چنین کاری ساده نیست. همه باشگاه ها تحت تاثیر تحولات بازار هستند. به نظرم مشکلی ندارد بازیکنان جدید دیر به کادر بازیکنان اضافه شوند.
 

کواچ در نهایت گفت:

“ وقتی ما تصمیم می گیریم بازیکنی را جذب کنیم، همه باید روی این تصمیم اجماع داشته باشند. همه باید بازیکنان جدید را تایید کنند. این روند در مورد بازیکنانی که در آینده به بایرن اضافه می شوند صادق خواهد بود.
 

در ضمن این خبر مخابره شده که در کنفرانس دیروز (شنبه) از کواچ در مورد احتمال ماندن ریبری در بایرن سوال شده و او با قاطعیت این موضوع را رد کرده است.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.