بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ایوان پریشیچ رسما با امضای یک قرارداد قرضی یک ساله به بایرن مونیخ پیوست. بایرن در پایان این مدت می‌تواند او را به صورت دائمی به خدمت بگیرد.

ایوان پریشیچ، ستاره کروات اینتر میلان با امضای قراردادی رسمی به مدت یک سال به عنوان بازیکن قرضی به بایرن مونیخ پیوست.

پریشیچ 30ساله از سال 2015 به باشگاه اینتر میلان ملحق شده و چهار فصل با پیراهن اینتر بازی کرده بود. پریشیچ فصل آینده در آلیانز آرنا برای راه‌یابی به ترکیب فیکس بایرن مونیخ با سرژ گنابری و کینگزلی کومان رقابت خواهد کرد.

باشگاه بایرن مونیخ امروز با انتشار تصاویر پریشیچ در کنار حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ و کارل هاینتس رومینیگه، نایب‌رئیس این باشگاه امضای قرارداد او را به صورت رسمی اعلام کرد.

پریشیچ بعد از امضای قرارداد خود به خبرنگار وبسایت رسمی بایرن گفت:" از اینکه به آلمان برگشته‌ام خیلی خوشحالم. بایرن یکی از بزرگترین باشگاه‌های اروپا است. ما نه تنها در بوندس‌لیگا و جام حذفی آلمان مدعی هستیم بلکه قصد داریم در چمپیونزلیگ هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشیم".

منبع
برچسب ها: ایوان پریشیچ اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
SS 4 سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹
خخخخخخخخخخخخخخخ
Mehrangerman 7 سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱
این همه گنده اومدن اخرشم چی خریدن برین گمشین بابا
mehran 6 سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳
این بولک و للک کی میرن آخه اینا آخر مدیریتشون هست دیگه برای چی ریسک کنن اون از مربی اوردنشون اینم از بازیکن خریدنشون
die mannschaft 0 چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸
دوستان زیاد سخت نگیرید ! درسته نسبت یه گزینه هایی که داشتیم سطح پایین تری داره ولی انصافا بازیکنه خوب و تاثیر گذاریه. ضمن اینکه هنوز کمی وقت برای خرید بازیکن هست و احتمال خرید یا قرض گرفتن کوتینیو یا گرت بیل هم وجود داره هر چند که عملکرد بد مدیریت تیم رو تو نقل و انتقالات رو نمیشه منکر شد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.