بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، حسن صالح‌حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن، جذب ایوان پریشیچ را اتفاقی مثبت ارزیابی کرد.

ساعاتی پیش  ایوان پریشیچ، ستاره کروات اینتر میلان با امضای قراردادی رسمی به مدت یک سال به عنوان بازیکن قرضی به بایرن مونیخ پیوست.

پریشیچ با پیوستن به بایرن مونیخ به لیگی برمی‌گردد که پیش از این با تیم‌های ولفسبورگ و بوروسیا دورتموند در آن بازی کرده است.

پریشیچ 30ساله از سال 2015 به باشگاه اینتر میلان ملحق شده و چهار فصل با پیراهن اینتر بازی کرده بود. اوفصل آینده در آلیانز آرنا برای راه‌یابی به ترکیب فیکس بایرن مونیخ با سرژ گنابری و کینگزلی کومان رقابت خواهد کرد.

 

پریشیچ پس از امضای قرارداد با بایرن مونیخ به سایت رسمی این باشگاه گفت:« بسیار خوشحالم که دوباره به آلمان برمی‌گردم. بایرن مونیخ یکی از بزرگترین باشگاه‌های اروپا است. ما می‌خواهیم هجومی بازی کنیم، نه فقط در بوندس‌لیگا و جام حذفی آلمان بلکه در لیگ قهرمانان.»

 

حسن صالح‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ نیز درباره پیوستن پریشیچ به این تیم گفت:« ایوان با تجربه فوق‌العاده‌ای که از بازی در سطحی بین‌المللی دارد، از ابتدای فصل به ما کمک خواهد کرد. او بازیکنی تکنیکی و در حملات انعطاف‌پذیر است. من مطمئنم که ایوان خیلی زود خودش را با تیم ما وفق می‌دهد، چون بوندس‌لیگا و سرمربی ما نیکو کواچ را به خوبی می‌شناسد.»

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ ایوان پریشیچ
دیدگاه ها
Great Kahn 0 چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
نمیخوام نا امید باشم از الان ولی واقعا پریشیچ نمیتونه یه خرید سرنوشت ساز برای بایرن باشه. تکلیف هاورتز چی شد؟ ورنر؟ هادسون؟ حتی همین کوتینیو که تارکی شایعش درز کرده. زیاش هم که پرید. تابستان داره تموم میشه اینا هنوز وعده میدن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.