بایرن مونیخ از سال 2013 تا کنون موفق نشده به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد و حالا فیلیپ لام، کاپیتان سابق و اسطوره‌ی این باشگاه می‌گوید موفقیت در فصل پیش روی لیگ قهرمانان برای شاگردان کوواچ بسیار سخت خواهد بود.

فیلیپ لام در گفتگو با روزنامه‌ی ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت گفت:" برای قهرمانی در اروپا یک تیم به قهرمان نیاز دارد. ولی بایرن حاضر نیست در فصل نقل و انتقالات 200 میلیون دلار برای جذب ستاره‌های بزرگ هزینه کند. آنها فوتبالیست‌های جوان را ترجیح می‌دهند و تا جای ممکن سعی می‌کنند بازیکنان با استعداد آلمانی را جذب کنند".
فیلیپ لام معتقد است بایرن در بوندس‌لیگا همچنان بخت اصلی قهرمانی خواهد بود. او به روزنامه‌ی ایتالیایی گفت که امیدوار است در فصل جدید بوندس‌لیگا، شاهد رقابت فشرده‌تری باشیم چرا که این در نهایت به نفع بایرن خواهد بود. لام 34ساله در مصاحبه‌ی خود گفت:" بایرن بخت اول قهرمانی است و امسال هم اوضاع بر همین منوال خواهد بود. ولی کمی تنش و تعلیق برای بوندس‌لیگا خیلی مفید خواهد بود. در حال حاضر فقط معدود تیم‌هایی هستند که می‌توانند در طول فصل فوتبال را در سطح قابل قبولی بازی کنند".
فیلیپ لام که پیش از کناره‌گیری از فوتبال در سال 2017 به همراه بایرن هشت جام قهرمانی بدست آورده در ادامه گفت:" امیدوارم بوروسیا دورتموند به سطح سابق خود برگردد. شالکه هم بازیکنان خوبی دارد و می‌توان تاثیر مثبت دومنیکو تدسکو را در این تیم دید".
لام گفت:" بایرن امسال هم یکی از مدعیان لیگ قهرمانان خواهد بود ولی رسیدن به فینال برای این تیم خیلی دشوار است".

منبع
برچسب ها: فیلیپ لام لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.