به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم لهستانی باواریایی‌ها، انتقال کوتینیو به آلیانس آرنا را به فال نیک می‌گیرد.

روبرت لواندوفسکی انتظار ندارد بازی کردن در بوندسلیگا برای فیلیپه کوتینیو دشوار باشد.

به گزارش سایت گل، بایرن مونیخ که در تابستان امسال شاهد جدایی آرین روبن، فرانک ریبری و هامس رودریگز بود، پس از به خدمت گیری ایوان پریشیچ، حالا کوتینیو را همراه با بند خرید در پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ قرض گرفته است. لواندوفسکی که در جریان تساوی شب گذشته بایرن مونیخ و هرتابرلین زننده هر دو گل تیمش بود، گفت:

“ فکر نمی‌کنم به زمان زیادی برای سازگاری با سیستم و تفکرات تیم ما نیاز داشته باشد. به گمانم از آن دست بازیکنانی است که بدون مشکلات زیاد، قادر خواهد بود سریعا در تیم جا بیافتد.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی کوتینیو بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Great Kahn 0 شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳
دوستان بایرنی عزیز، فراموش نکنید که بایرن فصل پیش هم در نیم فصل اول به شدت متزلزل بود و در نیم فصل دوم خودش رو پیدا کرد. درست است که خیلی از ما به قهرمانی بایرن در ucl مشکوکیم ولی بوندسلیگا عرصه ای نیست که بخواهیم با یک تساوی ناامید بشیم. همین تیم نه چندان قدر مطمئن تا هفته ی آخر بوندسلیگا در کورس قهرمانی خواهد بود. باید صبور باشیم.
Great Kahn 0 شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷
در مورد کوتینیو واقعا نمیشه قضاوت روشنی کرد. ما تجربه ی خامس رو داریم. ممکنه کارش تو بایرن بگیره و ممکنه نگیره. بابرن برزیلی موفق زیاد داشته ولی کوتینیو یه نکته ای که باعث میشه در موردش نگران باشیم اینه در مکتب آلمان و به خصوص بایرن رشد نکرده و شاید فکر کنه اینجا هم مثل لیگ برتر با لالیگا هست که اگر اینطور بشه کارش برای هماهنگی با بقیه ی تیم خیلی سخت میشه. ولی در کل من این انتقال رو تو این نقل و انتقالات بی جان و رمق بایرن به فال نیک میگیرم.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.