به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پس از انجام موفقیت آمیز آزمایش های پزشکی، قرارداد میکائیل کوییسانس به طور رسمی با اف سی بایرن امضا شد. قراردادی پنج ساله تا 30 جون 2024 که از هفته آینده آغاز خواهد شد.

حسن صالح مدیر ورزشی سرخ پوشان پس از جذب این بازیکن فرانسوی گفت: "در اولین فصل حضور به عنوان یک بازیکن حرفه ای، کوییسانس به عنوان بازیکن منتخب فصل گلادباخ انتخاب شد. او استعدادهای تاکتیکی و ظرفیت های بسیار بالایی دارد. میکائیل باید با ما رشد پیدا کند. ما او را قانع کردیم که اوغات خوش فراوانی با ما خواهد داشت."

کوییسانس که روز جمعه تولد 20 سالگی خود را جشن گرفته پس از امضای قرارداد با باواریایی ها گفت: "می دانم که این یک قدم بسیار بزرگ برای من است، اما من آماده ام. احساس غرور می کنم که قرار است پیراهن اف سی بایرن را بر تن کنم. برای من به شخصه، بسیار خوب است که در حال حاضر چند بازیکن فرانسوی در بایرن بازی می کنند. این موضوع قطعا به جا افتادن من در تیم بسیار کمک می کند."

منبع
برچسب ها: میکائیل کویزانس بروسیا مونشن گلادباخ نقل و انتقالات حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
Mehrangerman 0 یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵
بازیکن خوبیه من بازیهاش رو توی گلادباخ دیدم سرعتی و تکنیکیه
Armin 0 یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴
قشنگ معلومه این خریدارو حسن نکرده و زحمت همه رو حاج رومنیگه داش هوینس کشیده. حسن کل فصل نقل و انتقالاتو رید دیگه حسن گفت گمشو برو اونور خرید کردنو یادت بدم.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.