به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ پیشنهاد رسمی خود برای امانوئل وینیاتو، وینگر جوان ایتالیایی را به کیه وو ارائه کرده اما آنها احتمالا باید بر رقم پیشنهادی خود بیفزایند.

برادران وینیاتو به نام های امانوئل (18 ساله) و ساموئله (14 ساله) که هر دو در کیه وو عضویت دارند، بازیکنان آینده دار و مستعد ایتالیایی در نظر گرفته می شوند به طوری که تاکنون نظر بسیاری از تیم ها را به خود جلب کرده اند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، پس از حدود یک ماه مذاکره بین دو تیم بایرن مونیخ و کیه وو، باشگاه آلمانی در نهایت پیشنهاد رسمی خود برای جذب امانوئل وینیاتو، برادر بزرگتر که یک وینگر است را ارائه کرده اما این پیشنهاد در حال حاضر نتوانسته کیه وو را برای فروش متقاعد کند. همچنین در مذاکرات دو باشگاه خبری از پیشنهاد بایرن برای ساموئله، برادر کوچکتر نیست و کیه وو احتمالا از او با وجود سنش، در تیم پریماورای خود (تیم زیر 19 ساله ها) استفاده خواهد کرد.

امانوئل که به زودی 19 ساله می شود فصل گذشته بازی در سری آ را تجربه کرد و حتی موفق به گلزنی برابر لاتزیو در ورزشگاه المپیکو نیز شد. میلان و سمپدوریا نیز از دیگر تیم های علاقمند به او محسوب می شوند.

منبع
برچسب ها: امانوئل وینیاتو کیه وو نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.