به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، صالح حمیدزیچ می گوید اضافه شدن کوتینیو به ترکیب بایرن مونیخ، کیفیت کادر بازیکنان این تیم را بالا می برد.

امروز (دوشنبه) کنفرانس مطبوعاتی معارفه فیلیپه کوتینیو برگزار شد. طرفداران بایرن خوشحال هستند این ستاره برزیلی به تیم محبوب شان پیوسته و منتظر هنرنمایی او هستند.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، حسن صالح حمیدزیچ هم در کنفرانس مطبوعاتی معارفه کوتینیو حضور داشت. او در مورد انتقال کوتینیو اظهار داشت:

“ رومنیگه از ارتباطاتش با مدیران بارسلونا استفاده کرد و من هم رابطه خوبی با کیا، مدیر برنامه های کوتینیو داشتم. ما یک پروژه ورزشی ارائه کردیم و فیلیپه آن را پذیرفت. من خیلی خوشحالم. او آماده است که نشان دهد چه توانایی هایی در زمین دارد. در مذاکرات ما با بارسا مشخص شد که کوتینیو می خواهد به بایرن بیاید.
 

وی در ادامه افزود:

“ او یک بازیکن کلاس جهانی است که توانایی های زیادی دارد. فیلیپه می تواند یک مهره موثر در خط حمله تیم باشد. حالا ترکیب تیم ما کیفیت بالاتری دارد. او به ما کمک خواهد کرد به اهداف جاه طلبانه مان در فصل جدید برسیم.
 

و اما صحبت پایانی:

“ پنجره نقل و انتقالات تابستانی در روز 2 سپتامبر بسته می شود و ما همچنان فرصت های موجود را بررسی خواهیم کرد. باید دید چه پیش می آید.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ کوتینیو
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.