به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ به آکادمی خود یک مدافع با استعداد اضافه کرد.

اخیرا باشگاه بایرن مونیخ انتقال لیام موریسون، مدافع 16 ساله باشگاه سلتیک را تکمیل کرد تا آکادمی خود را تقویت نماید.

به نقل از دیلی میل، موریسیون در واکنش به این انتقال گفت:

“ هدف نهایی من این است که روزی تبدیل به بهترین مدافع دنیا شوم. برای رسیدن به این امر باید هر روز تلاش کنم که بازیکن بهتری شوم. بازی در کنار بازیکنان بزرگ برای رسیدن به این هدف به من کمک واهد کرد. من فن دایک را الگوی خود قرار داده ام. او از زمان حضورش در لیورپول باورنکردنی بوده و حتی وقتی در سلتیک نیز حضور داشت، بازیکنی خوب بود.
 

وی تصریح کرد:

“ از شنیدن پیشنهاد بایرن مونیخ شگفت زده شدم. من به همراه پدرم در خانه نشسته بودیم و فوتبال می دیدیم که ایجنتم پیام داد و گفت که بایرن مونیخ به خرید من علاقه مند است. من به سمت پدرم نگاه کردم و او گفت امکان ندارد. ما تصمیم گرفته ایم این چیزها را نخوانیم زیرا ممکن است شایعه باشد ولی این گونه نبود. در واقع علاقه باشگاهی مانند بایرن مونیخ، رویایی بود که به حقیقت پیوست. حتی وقتی سن کمتری داشتم، همیشه آرزو داشتم به کشوری جدید بروم و زبانی جدید بیاموزم.
 

موریسون افزود:

“ سلتیک سخت تلاش کرد تا مرا حفظ کند ولی من تصمیمم را گرفته بودم و می خواستم به بایرن مونیخ بروم. من عاشق تک تک لحظات حضورم در سلتیک هستم و از همه در آنجا تشکر می کنم اما وقتی تیمی مانند بایرن مونیخ به شما علاقه مند است، نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

منبع
برچسب ها: لیام موریسون
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.