به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ خریدهای زیادی داشت و چهره تیم تا حد زیادی تغییر کرده است.

همه چیز در پرونده انتقال سانه خوب پیش می رفت ولی مصدومیت سنگین او، داستان ترانسفرش به بایرن را به پایان رساند. البته احتمالا بایرنی ها همچنان برای ترانسفر این بازیکن برنامه داشته باشند.

به گزارش فلورین پلتنبرگ خبرنگار اشپورت آینس، بایرن مونیخ برای سال 2020 یک برنامه بزرگ دارد. آنها می خواهند 4 بازیکن آلمانی و جوان را جذب کنند: سانه، ورنر، هاورتز و نوبل. در ضمن باید این نکته را هم در نظر داشت که پریشیچ و کوتینیو به صورت قرضی جذب شده اند.

نوبل در فصل جدید به بازوبند کاپیتانی شالکه رسیده است ولی به نظر می رسد قراردادش را تمدید نخواهد کرد. بدین ترتیب او تابستان آینده می تواند تیم بعدی اش را آزادانه انتخاب کند. باشگاه های زیادی به دنبال جذب او هستند.

ورنر و مدیر برنامه هایش چند ماه پیش با بایرن به توافق رسیدند ولی بایرن دیگر اقدامی برای جذب او نداشته است. ورنر هم فعلا از تمدید قراردادش خودداری کرده است. احتمالا مدیران بایرن سعی می کنند این بازیکن را به صورت آزاد به خدمت بگیرند.

کای هاورتز می خواهد در تابستان 2020 قدم بعدی را در زندگی حرفه ای اش بردارد. او هنوز با هیچ تیمی به توافق نرسیده است. بایرنی ها هر کاری لازم است انجام می دهند تا کای را جذب کنند. احتمالا چنین ترانسفری 100میلیون یورو هزینه خواهد داشت. هاورتز می تواند جانشین خوبی برای مولر باشد.

لروی سانه هدف اول بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات تابستانی بود. پس از مصدومیت او، بایرن با پریشیچ قرارداد امضا کرد. حالا به نظر می رسد در ژانویه یا تابستان سال آینده، بایرن باز هم برای جذب سانه اقدام خواهد کرد. او می تواند یک وینگر ایده آل برای تیم باشد.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.