به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در هفته دوم بوندس لیگا میهمان شالکه خواهد بود.

پس از کسب تساوی در اولین بازی فصل جدید بوندس لیگا مقابل هرتابرلین، اکنون نیکو کواچ تیمش را برای بازی حساس شنبه در زمین شالکه آماده می کند. سرمربی کروات بایرن مونیخ عصر پنج شنبه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد و به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد.

وضعیت بازیکنان:

“ ژروم بواتنگ مریض است و دیروز و امروز در تمرین حضور نداشته و به احتمال فراوان به بازی شنبه نمی رسد. گورتسکا از هفته گذشته تمرین نکرده و بنابراین غایب خواهد بود. یان فیته آرپ هم مریض است و در دسترس نخواهد بود.
 

کوتینیو:

“ او هنوز در سطح آمادگی لازم جهت بازی در ترکیب ابتدایی و حضور کامل در بازی روز شنبه نیست. ما او را کم کم آماده می کنیم و هیچ ریسکی نخواهیم کرد.
 

پست بازی کوتینیو:

“ پست 10 بهترین موقعیت برای بازی کردن او خواهد اما او توانایی بازی در پست های دیگر را هم دارد. بایرن مونیخ تنها بخاطر او با یک سیستم خاص بازی نمی کند و خود کوتینیو هم این را نمی خواهد.
 
فصل گذشته ما با سیستم های مختلف بازی کردیم. نحوه و شکل بازی تیم به سیستم بستگی ندارد بلکه به نحوه پرکردن پست ها توسط بازیکنان مربوط است. اکنون ما ترکیب منعطف و خوبی در اختیار داریم. روسای باشگاه به وعده خود وفا کردند.
 

رناتو سانچز:

“ او جریمه شد و خبرها در این باره حقیقت داشتند البته او تنها به خاطر صحبت هایش در پایان بازی جریمه نشد. دلیل جریمه عدم حضورش در تمرینات پس از بازی بود. بازیکنانی که بازی نکردند در پایان دوندگی داشتند ولی او مستقیم به خانه رفت.
 

“ رناتو پسری عالی ست. من او را درک می کنم چون من هم بازیکن بوده ام. من حس او را درک می کنم اما غالبا بازیکنان به حس مربی و نوع فکر او توجهی نمی کنند. من همیشه سعی می کنم با همه بازیکنان خوب برخورد کنم. او قلبی بزرگ دارد و پسری فوق العاده ست حتی اگر گفته باشد خواهان جدایی از تیم است.
 

بازیکنانی که احتمالا تیم را ترک می کنند:

“ پنجره نقل و انتقالات تا 2 سپتامبر باز است. مطمئنا نارضایتی وجود دارد و این اتفاق در همه باشگاه های بزرگ رخ می دهد. رقابت بسیار سخت و قوی است. ما منتظر می مانیم، اما اکنون روی بازی مقابل شالکه تمرکز کرده ایم.
 

لوکاس هرناندز:

“ او حدود شش ماه از میادین دور بوده و فقط چند دقیقه بازی کرده است. ما سعی می کنیم هر چه زودتر او را در تیم ادغام کنیم. بازی های ملی در سپتامبر مهم خواهد بود. اگر او به تیم ملی دعوت شود شاید چند دقیقه بازی کند و کار برای ما آسان تر خواهد بود.
 

ایوان پریشیچ:

“ ایوان در مراحل آماده سازی بسیار از کوتینیو جلوتر است. او برای بازی شنبه قطعا یکی از گزینه ها خواهد بود، شاید از ابتدا در بازی حضور داشته باشد. من از اینکه او را در اختیار داریم بسیار خوشحالم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ شالکه بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.