به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ بردی قاطعانه مقابل شالکه کسب کرد.

از هفته دوم رقابت های بوندس لیگا، شالکه در فلتینس آرنا میزبان بایرن مونیخ بود و در پایان این تیم میهمان بود که توانست 3 امتیاز بازی را کسب کند. در این بازی روبرت لواندوفسکی توانست هر سه گل تیمش را به ثمر برساند. با کسب این برد بایرن مونیخ 4 امتیازی شد و برای رسیدن به صدر جدول بوندس لیگا، باید منتظر هفته های آتی بمانند.

نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ در پایان بازی مقابل شالکه در جمع خبرنگاران گفت:

“ تیم من تمرکز بسیار بالایی داشت و برای 90 دقیقه بازی را به طور کامل کنترل کرد. من از نتیجه بازی راضی ام. ما مرتکب هیچ اشتباهی نشدیم. امروز یک بازی خوب انجام دادیم. می توانید ببینید که فصل جدید بوندس لیگا شروع خوبی داشته و لواندوفسکی دوباره در صدر جدول گلزنان قرار دارد و می خواهد دوباره آقای گل شود.
 

درباره لواندوفسکی:

“ کارایی و خونسردی او بی نظیر است. امیدوارم در هفته ها و ماه های آینده او در همین مسیر حرکت کند.  او حس خوبی دارد و خوب تمرین می کند.
 

خریدهای جدید:

“ من از عملکرد کوتینیو در بازی امروز کاملا راضی هستم. شما مهارت او در کار با توپ و چگونگی استفاده او از فضاها را دیدید. با این وجود او هنوز مشکل بدنی دارد و این چیزی کاملا طبیعی است. لوکاس و ایوان هم خوب بودند.
 
 

کیمیش:

“ یاشوا بسیار خوب بازی کرد. او به موقع و جلوتر از همه خود را به تمامی توپ ها می رساند و دوندگی خوبی داشت. از شرایط بازی در این پست کاملا آگاه بود و می دانست باید به کجاها برود. حضور او در خط هافبک امروز بخاطر مصدومیت تیاگو و از روی اجبار بود.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ شالکه بوندسلیگا
دیدگاه ها
SS 0 یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
از حق نگذریم ولی داور 2 تا پنالتی واسه شالکه نگرفت
آلبرت اشپیر 1 یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
بازی رو ندیدم ولی از نتیجه راضیم. تا آخر هفته اگر وقت کردم بازی رو میبینم. کواچ مربی خوبیه و باید از جانب مدیریت حمایت بیشتری ازش بشه. امیدوارم این فصل بتونیم تو لیگ قهرمانان خودی نشون بدیم.
die mannschaft 1 یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
بازی خوبی بود .صرف نظر از اشتباهات داوری که به نفع ما شد تیم خوب بود هر چند نقاط ضعف ما تو دفاع هنوز مشهوده و فکر هم نمیکنم درست بشه! شاید کواچ مربی نیست که بتونه یه سیستم دفاعی درست رو تو زمین پیاده کنه هر چند تو پست شماره 6 نیاز به یه گزینه ی خوب و آماده داریم و مارتینز یا تولیسو اون بازیکنها نیستن و حتی با احتمال پیوستن روکا هم ما این مشکل رو خواهیم داشت .بعد از رفتن داداشم شواینی فقط تو چند مقطع از فصل آلونسو تونست اون وسط رو جمع کنه و به دفاع نظم بده.
die mannschaft 0 یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
تو 20 دقیقه ی آخر بازی کومان لَنگ میزد و تو پاش احساس درد داشت و خصوصا بعد از پاسی که به لوا داد . الان تو شروع فصل هستیم و دست مربی هم از لحاظ مهره بازه ولی تا 2 ماه دیگه کواچ پدر کومان رو در میاره تا از چند تا تیم درجه 3 امتیاز بگیره و تو یکی از همین بازیها هم مصدوم میشه میره تو 4 ماه درمان و ریکاوری
Armin 3 یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
اینکه دوستان میگن اشتباهات داوری به نفع بایرن بود واقعا حرف مزخرفیه!!! اگه بازی با هرتا رو می دیدید 2 تا پنالتی هم به ضرر ما گرفته نشد. این اشتباهات طبیعیه و تو آخر فصل میبینید که مجموع اشتباهات به نفع ما و به ضرر ما مساوی میشه.
die mannschaft 1 یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳
دوست عزیز هر بازی نکات خودش رو داره و ما درباره ی لیگ ایران صحبت نمیکنیم که همش شده لجبازی و حاشیه .بحث درباره ی بازی با شالکه بود و اشتباهاتی که به نفع بایرن بود و تو بازیه بعد هم هیچ نظری درباره ی بازی شالکه نخواهیم داشت .لطفا تو انتخاب کلمات دقت کنید
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.