بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر، دروازه بان باتجربه تیم ملی آلمان، فتح یورو 2020 را رویای خودش تصور کرد.

تا زمان آغاز رقابت های یورو 2020، یک سال باقیمانده و 24 سال از آخرین بازی که ژرمن ها فاتح اروپا شدند گذشته است. مانوئل نویر که در دوران درخشان ورزشی خود قهرمانی در این رقابت ها را تجربه نکرده، امیدوار است بعد از نتایج ضعیف تیم ملی آلمان در جام جهانی 2018، این روند در بازی های یورو سال بعد تغییر کند.

 

مانوئل نویر گفت: "اینکه تیمو ورنر با فرمی فوق العاده و در اوج آمادگی در اردوی تیم ملی آلمان شرکت کرده است اتفاقی بسیار خوشحال کننده است، اما امیدوارم وقتی در بوندسلیگا با لایپزیش روبرو می شویم اینگونه نباشد و تیمو ورنر از آمادگی دور باشد."

 

مانوئل نویر در مورد بازی های پیش روی تیم ملی آلمان گفت: "قرار است ما مقابل بهترین حریفان گروه خود بازی کنیم. هلند در ارسال ضربات ایستگاهی تیمی خطرناک بوده و در هنگام حمله کردن بی رحم و متنوع است و در مقابل دروازه رقبا تیمی بسیار خطرناک به شمار می آید. ما باید برای حضور در این دیدار آماده باشیم و من امیدوارم در بازی مقابل هلند برنده شویم.

 

فتح عنوان قهرمانی اروپا در رقابت های یورو 2020 برای من یک رویا است، اما من تا تابستان آینده و شروع این رقابت ها به این موضوع فکر نمی کنم."

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر تیم ملی آلمان جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.