بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یوهانس باخمایر به اتهامات اولی هوینس واکنش نشان داده است.

اولی هوینس تصمیم گرفته است در انتخابات ریاست باشگاه بایرن مونیخ کاندیدا نشود. او بعد از اعلام این تصمیم، یک کنفرانس مطبوعاتی ترتیب داد و گفت یکی از مهم ترین عوامل در اتخاذ این تصمیم، اتفاقاتی بود که در کنگره سالانه باشگاه بایرن مونیخ افتاد. هوینس در مورد انتقادات باخمایر گفت:

“ می خواستم روز بعد با او تماس بگیرم ولی این کار را نکردم. حالا می دانم که چه کسی در پشت پرده این کمپین حضور داشته بنابراین دیگر مهم نیست.
 

حالا یوهانس باخمایر در مصاحبه با بیلد اظهار داشته است:

“ نه من نه صحبت های من در کنگره سالانه باشگاه بایرن مونیخ بخشی از یک کمپین نیستیم. من هیچ وقت تحت تاثیر کسی نبوده ام و کاری انجام نداده ام. من به طور مستقل متن صحبت هایم را نوشتم و بیان کردم. هیچ شخصی در این راه به من کمک نکرد یا مشاوره نداد. تصمیم خودم بود. اتهامات آقای هوینس مرا ناراحت کرده است. خوشحال می شدم اگر آقای هونس در مورد محتوای صحبت های من نظر می داد نه اینکه تئوری توطئه بسازد و آن را به من نسبت دهد.
 

وی در ادامه افزود:

“ کاملا می فهمم که او نمی خواهد با من رابطه مستقیم برقرار کند. من هم چنین توقعی نداشتم. از شنیدن خبر کناره گیری آقای هونس شگفت زده شدم. من شخصا از هرگونه پیشرفت در باشگاه بایرن مونیخ استقبال می کنم و با علاقه و هیجان، این روند را دنبال می کنم.

منبع
برچسب ها: یوهانس باخمایر اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.