بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تونی کروس، ستاره خط میانی آلمانی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل هلند حاضر شد.

رقبای سنتی فوتبال اروپا امشب در مرحله مقدماتی رقابت های یورو 2020 برابر یکدیگر به میدان خواهند رفت و تونی کروس با تمجید از شرایط تیم ملی هلند مدعی شد آنها طی سالهای اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته اند و نبردهای دو تیم نزدیک بوده است.

 

دیدار مقابل تیم ملی هلند: "ما تیم هلند را خیلی خوب می شناسیم و البته آنها نیز ما را می شناسند. ما سال گذشته بارها با هم بازی کردیم و آنها طی چند سال گذشته بسیار بهبود یافته اند و در سطح بسیار بالایی بازی می کنند. بازی های ما همیشه نزدیک بوده است.

 

در ابتدا و مهمتر از همه چیز، من می خواهم بازی کنم. من آماده بازی کردن هستم و اینگونه نیست که ما دیگر نخواهیم توپ را در اختیار داشته باشیم، بلکه آلمان حالا می خواهد مستقیم تر بازی کند."

 

رابطه با یواخیم لوو: "او را مدت هاست که می شناسم و فکر می کنم طی یک دهه همه چیز خوب پیش رفته است. آخرین جام جهانی برای همه غیرمعمول بود. تصمیم به کنار گذاشتن برخی بازیکنان احتمالا در صورت رقم خوردن تورنمنت موفق اتفاق نمی افتاد، اما نتایج باعث شد یواخیم لوو در تصمیمات خود سختگیرانه تر عمل کند."

 

شرایط روحی تیم ملی آلمان: "روحیه اغلب مربوط به آنچه در زمین اتفاق می افتد است. فکر نمی کنم در گذشته ما بی روحیه بودیم زیرا برای مثال، بازیکنی مثل توماس مولر همیشه با روحیه ای سرگرم کننده و شاد در اردوی تیم ملی حضور می یابد."

منبع
برچسب ها: تونی کروس تیم ملی آلمان تیم ملی هلند جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.