بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یوواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان مدعی شد مانوئل نویر مقابل هلند در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

امشب تیم ملی آلمان در رقابت های مقدماتی یورو 2020 به مصاف رقیب دیرینه خود هلند خواهد رفت و علیرغم انتقادات ماه های اخیر نسبت به عملکرد مانوئل نویر و عملکرد خوب مارک تراشتگن در ترکیب بارسلونا، یوواخیم لوو همچنین به کاپیتان پرفتخار بایرن مونیخ اعتقاد دارد.

 

شرایط بازیکنان: "لئون گورتزکا بعد از تمرین دیروز دچار خونریزی جزئی شد و وی قطعا بازی فردا مقابل هلند را از دست خواهد داد. من فکر می کنم که گورتزکا به خانه خود باز خواهد گشت و احتمالا اسکن را در آنجا انجام خواهد داد. قطعا گورتزکا تا 2 الی 3 روز دیگر قادر به تمرین کردن نخواهد بود. سرژ گنابری هفته قبل برای بایرن مونیخ بازی نکرد و مشکلات عضلانی داشت. من با نیکو کوواچ صحبت کردم و گنابری فردا بازی خواهد کرد."

 

دروازه‌بان اول تیم ملی آلمان: "مانوئل نویر در بازی فردا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. من به بارسلون سفر کرده و با مارک آندره تراشتگن صحبتی طولانی داشتم و به او قول دادم که در رقابت های انتخابی یورو شانس بازی کردن خواهد یافت. خواهیم دید چه کسی در روز دوشنبه بازی می کند."

 

تغییرات بعد از جام جهانی 2018: "ما سرعت بیشتری داشته، در مقابل دروازه رقبا خطرناک تر هستیم و عزم راسخی برای پیروزی داریم. احساس می کنم در مسیر صحیحی هستیم اما تیم ملی آلمان باید بیشتر پیشرفت کرده و روحیه خوبی داشته باشد."

 

شرایط هاورتز: "وی 3 سال است در بوندس لیگا بازی می کند و عملکرد بسیار خوبی داشته، اما هاورتز هنوز هم باید پیشرفت کند و ما در آینده جایی برای او در ترکیب اختصاص خواهیم داد."

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان تیم ملی هلند جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.