بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مرحله انتخابی یورو 2020 با شکست آلمان مقابل هلند دنبال شد.

در چارچوب مرحله گروهی یورو 2020 از ساعت 23 و15 دقیقه 7 دیدار در 4 گروه برگزار شد که در مهمترین و حساس‌ترین بازی در گروه C آلمان و هلند در شهر هامبورگ به مصاف هم رفتند.

مصاف دو تیم قدرتمند و جوان اروپا با هدایت یواخیم لو و رونالد کومان که بسیار جذاب و پر گل نیز دنبال شد در نهایت با درخششی که لاله‌های نارنجی در نیمه دوم داشتند با نتیجه 4 بر 2 به سود شاگردان کومان در خاک ژرمن‌ها خاتمه یافت.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی هلند جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵
دیگه افتضاحی بالاتر از این نیست که در خانه به حریف سنتی ببازیم اونم با ۴ گل. این مردک لو چیکار میکنه؟
German 1974 0 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۲
متاسفانه هنوز در خط دفاعی مشکل وجود دارد هر سه نفر خط دفاع مسبب باز شدن دروازه ماشافت بودند از ورنر چیز خاصی دیده نشد در خط حمله و میانی به بازیکن خلاق مثل گوتزه نیاز است فعلا مهمترین نقطه ضعف در خط دفاعی است
مونیخی 0 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
خاک تو سر لوو که هوملس و مولر رو دعوت نمیکنه.یکی نیست بهش بگه تو که دفاعت ریده مرض داری هوملس یکی از مدافعای خوبت رو دعوت نمی کنی یا مولری که هنوز می تونه گل بزنه رو دعوت نمی کنی.این بازی نشون داد که لوو هیچی حالیش نیست،چون که وقتی تیمش سه دو عقبه و گل میخواد رویس و ورنر رو میکشه بیرون.از تاه هیچی نمیگم چون نیازی به گفتن نداره.نویر خوب بازی کرد و روی هیچ کدوم از گلا مقصر نبود.انشا... که تیم بهتربشه
Great Kahn 0 شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵
در تکمیل فرمایشات \"مونیخی\" عرض میکنم بنده تا زمانی که لوو سرمربی آلمان هست امیدی به درخشش این تیم ندارم. لیست ضعیف، تیم بدون برنامه و تاکتیکهایی که سالهاست مربیان تیمهای دیگر شناخته اند و به راحتی خنثی میکنند همگی دال بر آن است که تصمیم سال گذشته ی فدراسیون فوتبال آلمان مبنی بر نگه داشتن لوو تصمیمی مهلک برای مانشافت بوده است.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.