بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو سرمربی آلمان بعد از شکست 4-2 تیمش مقابل هلند در مقدماتی یورو 2020 گفت اطمینان دارد آلمان در بازی بعدی‌اش مقابل ایرلند شمالی پیروز شده و این شکست را جبران خواهد کرد.

تیم ملی آلمان با هدایت یواخیم لوو دیشب در چهارمین بازی خود در رقابتهای مقدماتی یورو2020 در خانه خود به مصاف هلند رفت و با چهار گلی که در بازی دریافت کرد با نتیجه 4-2 شکست خورد. یواخیم لوو سرمربی مانشافت بعد از این شکست تحقیرآمیز قول داد که آلمانی‌ها در بازی بعدی‌شان مقابل ایرلند شمالی پیروز شده و با پیروزی در بازی‌های بعدی این شکست را جبران کرده و به فراموشی خواهند سپرد.

 

آلمان بعد از این شکست با چهار بازی و 9 امتیاز بعد از ایرلند شمالی در رتبه دوم گروه C رقابتهای مقدماتی یورو 2020 قاره اروپا ایستاده است اما هلند با یک بازی کمتر و شش امتیاز آلمانی‌ها را تعقیب می‌کند. آلمان پس‌فردا دوشنبه در بلفاست به مصاف ایرلند شمالی می‌رود و این دیدار برای آلمانی‌ها اهمیتی حیاتی دارد.

 

یواخیم لوو بعد از بازی گفت:" من اطمینان دارم که ما در مقابل ایرلند شمالی پیروز شده و این شکست را جبران خواهیم کرد. ما با پیروزی در بازی‌های بعدی این شکست را فراموش می‌کنیم".

 

سرمربی آلمان اما در ادامه گفت:" من از این شکست ناراحتم. ما کمتر از حد خودمان و توانایی تکنیکی‌مان بازی کردیم. حتی زمانی که 1-0 از حریف جلو بودیم هرگز این احساس را نداشتیم که بازی تحت کنترل ما است. توپهای خیلی زیادی را از دست دادیم و این اصلا خوب نیست".

 

لوو در ادامه اظهار داشت:" برنامه  ما این بود که کنترل بیشتری روی توپ و میدان داشته باشیم. ولی در نیمه اول بیشتر به دنبال هلندی‌ها می‌دویدیم. هلند به مرور قوی‌تر شد و ما نتوانستیم خودمان را از تاکتیک‌های آنها آزاد کنیم. ما به ارسال توپهای بلند رو آوردیم که برای هلندی‌ها مشکل‌ساز نبود. این بازی چیزی نبود که ما می‌خواستیم".

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان تیم ملی هلند تیم ملی ایرلند شمالی جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
German 1974 0 یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
لوو اعتراف کرده که تاکتیک ارسال بلند از کنار زمین مناسب نبود چون هلند سه مدافع سر زن دارد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.