بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، قرار نیست متس هوملس، مدافع باتجربه دورتموند دوباره به تیم ملی آلمان دعوت شود.

تیم ملی آلمان بعد از نتایج ضعیف در جام جهانی 2018 دست به تغییرات بزرگی در بدنه خود زد و تعدادی از بازیکنان باتجربه این تیم مورد غضب یوواخیم لوو قرار گرفتند. سرمربی ژرمن ها سال قبل اعلام کرد دیگر تمایلی به دعوت از متس هوملس، ژروم بواتنگ و توماس مولر، سه ستاره وقت بایرن مونیخ ندارد و دوران حضور آنها در تیم ملی آلمان به پایان رسیده است.

 

اما نمایش های نه چندان خوب آلمان خصوصا در فاز دفاعی باعث بروز اخباری در مورد احتمال بازگشت متس هوملس به ترکیب این تیم شده است. جاناتان تاه، مدافع جوان تیم ملی آلمان دیشب نمایش ضعیفی داشته و یک بار نیز دروازه مانوئل نویر را باز کرد. تیم ملی آلمان در لیگ ملت های اروپا نیز نمایش چندان خوبی در بخش دفاعی نداشت، اما یوواخیم لوو علیرغم همه این موارد علاقه ای به دعوت دوباره از متس هوملس ندارد.

 

سرمربی باتجربه ژرمن ها در این رابطه گفت: "همه چیز در رابطه با این موضوع در گذشته گفته شده و من دیگر تمایلی به صحبت در مورد این ماجرا ندارم."

 

متس هوملس در تابستان امسال و بعد از سه فصل حضور در ترکیب بایرن مونیخ، تصمیم به بازگشت به تیم سابق خود دورتموند گرفت و نشریات آلمانی معتقدند وی هنوز از کیفیت لازم برای پوشیدن لباس تیم ملی آلمان برخوردار است.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان متس هوملس
دیدگاه ها
German 1974 0 یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
بله هوملز همچنان توانایی دارد بواتنگ کمی از فرم اصلی دور است اگر از سیستم 4132 (442) استفاده کنند آنوقت مولر می تواند به عنوان مهاجم دوم با فاصله بسیار کم از مهاجم اول درون محوطه جریمه حریفان بازی کند الان با فاصله گرفتن از سال 2018 مولر و هوملز در حال بازگشت به شرایط مناسب هستند حیف است کنار گذاشته شوند باز هم شاهد لجبازی و یکدندگی لوو هستیم البته جوان گرایی سریع و به موقع لوو کار بسیار درستی است اما هوملز و مولر توانایی کمک به تیم را دارند ورنر با حمایت مولر از نزدیک بهتر میتواند بازی کند اما تا به حال از او چیزی ندیده ایم
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.