بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است تیمش کیفیت بالایی دارد و در آینده تکامل بیشتری پیدا خواهد کرد.

در چارچوب مرحله مقدماتی یورو 2020، تیم های آلمان و ایرلند شمالی امشب به مصاف هم خواهند رفت.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، یواخیم لوو در ابتدای کنفرانس خبری خود پیش از این دیدار گفت:

“ مانوئل نویر درون دروازه خواهد ایستاد. همچنین برنامه ما به گونه ای است که گوندوعان نیز در هافبک کار را آغاز کند. خواهیم دید در این مسابقه چه تغییراتی اعمال می کنیم. کای هاورتس نیز قطعا یکی از گزینه ها برای حضور در ترکیب اصلی است.
 

لوو افزود:

“ چهار بازی انجام داده ایم. سه برد و یک باخت کسب کرده ایم. با وجود اینکه اخیرا باخت بدی داشتیم ولی همچنان در حال حرکت در مسیر درست برای رسیدن به هدف هستیم. مرتکب شدن اشتباهات در پیشرفت یک بازیکن اهمیت دارند و متقاعد شده ام که تیمم کیفیت لازم را دارد که در ماه ها و سال های بعدی تکامل یابد.
 

سرمربی آلمان اضافه کرد:

“ حریف قطعا با قدرت هجومی مانند هلند به زمین نخواهد آمد. آنها با یک مهاجم هدف بازی می کنند و بیشتر در حالت تدافعی خواهند بود. بنابراین به جای سه مدافع میانی، از دو مدافع وسط استفاده می کنیم.
 

لوو در مورد اینکه آیا نیکو شولز در زمین بازی خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد:

“ باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می آید. مارسل هالستنبرگ فصل خوبی را سپری کرده و یوناس هکتور نیز تیم را به خوبی می شناسد و هر دو بازیکن فصل خوبی داشته اند. حال باید تا تمرین نهایی صبر کنیم و سپس تصمیم خواهیم گرفت.
 

سرمربی آلمان در مورد ایرلند شمالی خاطرنشان کرد:

“ در ترکیب آنها بازیکنان زیادی با تجربه بازی در لیگ برتر انگلیس حضور دارند. جو استادیوم آنها نیز فوق العاده است. باید برای آن کاملا آماده باشیم. هواداران روی هر کرنر یا ضربه آزاد تیم شان را تشویق می کنند.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان تیم ملی ایرلند شمالی جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.