بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیشب در رقابتهای انتخابی یورو2020 تیم ملی آلمان به مصاف ایرلند شمالی رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید. در ادامه نظر ژرمنها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

یواخیم لوو:

یک 90 دقیقه دشوار را پشت سر گذاشتیم. ایرلند شمالی خیلی هجومی بازی کرد. در نیمه اول به خوبی نتوانستیم وارد بازی شویم. آنها به شدت پرس می کردند. به نظرم در نیمه دوم بهتر کار کردیم. بازیکنان فعلی آلمان تجربه زیادی در بازی کردن کنار هم ندارند. آنها باید کم کم یاد بگیرند مثل یک تیم عمل کنند. این بازیکنان کم کم با سبک بازی همدیگر آشنا خواهند شد. هر مرحله که پیش برویم و بازی به بازی، روند پیشرفت و سازگاری بازیکنان را زیر نظر خواهیم داشت. به نظرم در نیمه اول فضای زیادی به حریف دادیم. آنها در توپ های هوایی قدرتمند هستند و باید با این مساله مقابله می کردیم. بازیکنان ما هم خسته شده بودند ولی باهوش بودند و خوب کار کردند. به نظرم نتیجه عادلانه ای رقم خورد. ما برای بازی برابر یک رقیب قدرتمند و سختکوش به ذهنیت خوب و قوی و اراده نیاز داشتیم. آنها فیزیکی بازی می کردند. گنابری فوق العاده بازی می کند. این فقط در مورد گلزنی نیست. او واقعا تبدیل به یک بازیکن موثر و هدف برای ما شده است. سرژ می تواند توپ را در فضاهای فشرده حفظ کند و در سطحی بالا بازی می کند. بعد از شکست برابر هلند، ما در بازی برابر ایرلند شمالی تحت فشار بودیم و باید بر مشکلات مختلف غلبه می کردیم. بازی را خوب شروع نکردیم و باید زودتر به گل دوم می رسیدیم.


مارکو رویس:

در نیمه اول، بازی برابر بود. ایرلند شمالی موقعیت های خوبی خلق کرد. ما می دانستیم پس از نیمه اول، فرصت هایی برای شکستن دفاع حریف نصیبمان خواهد شد زیرا آنها در نیمه اول بسیار انرژی در زمین گذاشته بودند و خسته بودند. بنابراین از این مسئله بهره بردیم. ابتدا باید با شکست برابر هلند کنار می آمدیم. تیم فعلی آلمان با این بازیکنان جوان پتانسیل زیادی دارد ولی هنوز چیزهای زیادی باید یاد بگیرد. متاسفانه شکست هایی مانند دیدار برابر هلند، بخشی از روند پیشرفت است.

 

یولیان برانت:

در نیمه اول برای اجرای فوتبال خودمان به مشکل برخوردیم. البته بهتر از بازی جمعه (برابر هلند) ظاهر شدیم ولی باز هم به خصوص در پاس های نهایی عالی و بدون نقص نبودیم. در عین حال در نیمه دوم بهتر شدیم و حتی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. این تیم هنوز جای پیشرفت دارد و باید به این مسئله دست یابد.

 

کای هاورتس:

تیم جوانی داریم که هنوز باید تجربه زیادی کسب کند. مسابقه ای به این شکل مانند بازی برابر ایرلند شمالی ما را بیشتر پیش می برد. بازیکنان زیادی در اینجا هستند که خیلی بیشتر از من تجربه دارند و به کار تیم می آیند. من نیز زمانی که فرصت بازی نصیبم شود، سعی می کنم بهترین نمایشم را داشته باشم تا به فیکس شدن نزدیک شوم

 

مارسل هالستنبرگ:

بازی واقعا سختی بود. ایرلند شمالی برای 90 دقیقه روی ما پرس می کرد و جو استادیوم نیز باعث می شد قدرت آنها کاهش نیابد. خدا را شکر گلی که زدم، شرایط را به نفع ما تغییر داد. خوشبختانه توانستیم دو گل بزنیم و بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم ولی باید زودتر به این نتیجه می رسیدیم. به هر حال 3 امتیاز را گرفتیم و این مهم ترین مسئله است.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی ایرلند شمالی جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
Great Kahn 4 سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹
جمع کنین بابا. کشتن حودشونو تیم ۳۹ ام رنک فیفا رو ۲ هیچ زدن. تازه اگر درخشش نویر نبود معلوم نبود چند تا میخوردیم. بارها گفتم این تیم تحت نظر لوو دیگه رنگ و بوی یه قهرمان رو نداره. به راحتی اسیر پرس از جلوی ایرلندی ها شده بودیم.
die mannschaft 0 چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
باش
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.