بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، درگیری لفظی تراشتگن و نویر کماکان ادامه دارد.

ماجرا از جایی شروع شد که تراشتگن پس از سپری کردن دو فصل فوق العاده با بارسا، همچنان نیمکت نشین مانوئل نویری شد که اغلب هفته‌ها را با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد. لوو باز هم اعلام کرده نویر انتخاب اول او در دروازه مانشافت خواهد بود و این به مذاق تراشتگن خوش نیامده است. به نوعی دروازه بان بارسا از نیمکت نشینی خسته شده و اخیرا به صراحت گفت از این وضعیت راضی نیست و نمی‌تواند به راحتی با آن کنار بیاید. نویر در پاسخ گفت حرف های تراشتگن کمکی به آلمان نمی‌کند و دروازه‌بان‌های خوب دیگری هم نیمکت نشین هستند!

به گزارش سایت گل، تراشتگن که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار دورتموند-بارسلونا شرکت کرده بود، در این رابطه به خبرنگاران گفت:

“ حرف‌های نویر؟ اتفاقا دوست دارم در این باره اظهارنظر کنم. شما نمی‌توانید از یک طرف بگویید ما در پست دروازه بانی تیم ملی رقابت داریم و از سوی دیگر انتظار داشته باشید نیمکت نشین‌ها از وضعیت‌شان راضی و خوشحال باشند. از بازی نکردن‌هایشان. فوتبال بر پایه خوشحالی معنا می‌شود و ناامیدی‌ها. مانوئل نویر نباید درباره احساسات شخصی من نظری بدهد و آنها را ارزیابی هم کند. به نظر من این کار نباید انجام شود. این نظر شخصی خودم است. اگر به چند سال اخیر نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که من همیشه رفتار خوبی داشته‌ام و این یعنی حرف‌هایی که نویر و بقیه درباره من زده‌اند، منصفانه نبوده است. صحبت‌های نویر مناسب نبود ولی نمی‌خواهم حرف بیشتری بزنم. مایلم این جنجال را همین‌جا تمام کنم.

منبع
برچسب ها: مارک آندره تراشتگن مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.