بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر منتظر رویارویی با مارکو مارین ملقب به مسی بلگراد است.

چهارشنبه شب و در اولین هفته لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ میزبان ستاره سرخ صربستان خواهد بود. به گزارش وب سایت یوفا، مانوئل نویر، کاپیتان بایرن مونیخ در کنفرانس خبری دیدار برابر ستاره سرخ حاضر شد و صحبت کرد:

“ فصل جدید لیگ قهرمانان؟ من مطمئن هستم و به تیم‌مان باور دارم اما می‌دانیم که لیگ قهرمانان، یک تورنمنت با مسیری مشکل است. سال گذشته خیلی زود از دور مسابقات حذف شدیم. انگیزه ما برای پیشروی بیشتر نسبت به فصل گذشته خیلی بالاست و می‌خواهیم حداقل به نیمه نهایی برسیم.
 

“ مسئله تراشتگن؟ ما همیشه شخصا با یکدیگر صحبت می‌کنیم. صحبت مستقیم، بهترین راه است. چیز دیگری در این باره نخواهم گفت. برای من، باشگاه و آن‌چه که در زمین اتفاق می‌افتد، اهمیت دارد. برای تیم ملی هم همین قضیه صادق است. دیگر در خصوص این موضوع نظری نخواهم داد.
 

“ پس از حذف زودهنگام ما در فصل قبل، انگیزه ما در لیگ قهرمانان خیلی بالاست. بازیکنانی که در تیم تاکنون قهرمان اروپا نشده اند، به شدت خواهان قهرمانی در این جام هستند و آن‌هایی هم که قهرمان شده‌اند، می‌خواهند یک بار دیگر قهرمان اروپا شوند. ترکیب خوبی از جوانان و باتجربه‌ها داریم.
 

“ ژروم بواتنگ تجربه بالایی دارد و از سال 2011 با او در بایرن مونیخ هم‌تیمی هستم. در زمین وقتی او حضور داشته باشد، احساس امنیت می‌کنم. او همیشه همه تلاشش را برای تیم انجام می‌دهد، حتی در پیش فصل‌ها.
 

“ رویارویی با مارکو مارین؟ البته که او را دنبال کرده‌ام. به او مسی بلگراد می‌گویند و این را از قبل شنیده‌ام. منتظر ملاقات با این دوست قدیمی هستم و برای او در آینده آرزوی بهترین‌ها را دارم.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر ستاره سرخ بلگراد لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.