بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ روز چهارشنبه دومین فصل حضورش در لیگ قهرمانان با بایرن مونیخ را آغاز می کند.

بایرن مونیخ روز چهارشنبه میزبان ستاره سرخ بلگراد خواهد بود و نیکو کواچ امیدوار است تیمش شروعی خوب در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد. سرمربی کروات بایرن مونیخ عصر سه شنبه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد و به سئوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد.

وضعیت بازیکنان:

“ داوید آلابا برای دو یا حداکثر سه هفته از میادین دور خواهد بود.
 

بازی مقابل ستاره سرخ:

“ ما این تیم را آنالیز کرده ایم. آن ها نه تنها امسال بلکه سال گذشته هم من را به خود علاقه مند کردند. در بازی های خانگی ستاره سرخ با هواداران خود تیمی دیگر است اما فردا ما در خانه بازی خواهیم کرد و این به ما بستگی دارد که بازی خود را انجام دهیم. این وظیفه ماست که بازی خود را به آن ها تحمیل  کنیم. اگر بتوانیم همانند بازی مقابل لایپزیش ظاهر شویم آن زمان شانس خوبی برای برد خواهیم داشت. ستاره سرخ تیم خوبی است و در دفاع فضای زیادی به حریف نمی دهند. اگر به آن ها شانس خودنمایی دهید آن موقع به دلیل کیفیت بازیکنان ستاره سرخ دچار مشکل می شوید و بنابراین می خواهیم در اسرع وقت توپ را از آن ها بگیریم.
 

جانشین آلابا:

“ لوکاس هرناندز به عنوان مدافع چپ قهرمان جهان شد. شیوه بازی او در این پست با آلابا کاملا متفاوت است. دیویس هم توانایی بازی در این پست را دارد اما فردا ما در لیگ قهرمانان بازی داریم و حضور در ترکیب اصلی به عنوان دفاع چپ در این رقابت ها زود است.
 

بواتنگ:

“ او مقابل لایپزیش بسیار خوب بازی کرد. او جزئی از تیم است. تمامی بازیکنان فرصت بازی دارند اما ما بازیکنان خوبی در ترکیب داریم. این اولین بازی کامل او پس از مدت ها بود. او دوباره فرصت حضور در ترکیب را به دست می آورد.
 

لیگ قهرمانان:

“ فصل جدید و شانس جدید. سال گذشته ما توسط قهرمان حذف شدیم. برخلاف سال های قبل که با سویا و بشیکتاش در این مرحله بازی کردیم. در اولین گام می خواهیم از مرحله گروهی صعود کنیم و پس از آن من مطمئنم که می توانیم نسبت به سال گذشته بیشتر پیش برویم.
 

کوتینیو:

“ بازیکنی همانند او ما را به عنوان یک تیم و باشگاه بهتر کرده است. او اکنون در هفته پنجم آماده سازی اش قرار دارد. موقعیت بازی دلخواه او پست 10 است که می خواهیم او را در همین پست به کار بگیریم.
 

خاوی مارتینز:

“ همیشه صحبت درباره بازیکنانی است که بازی نمی کنند. کمی قبل صحبت درباره بازیکنانی بود که بازی می کنند و آن ها سعی می کنند همه چیز را بهم بریزند. من با بازیکنانم صحبت می کنم و بگذارید اکنون درباره آن هایی که بازی می کنند حرف بزنیم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ ستاره سرخ بلگراد لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.