بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کاپیتان جوان ساوتهمپتون از دوران حضورش در بایرن مونیخ می‌گوید.

پیر امیل هویبرگ، هافبک دانمارکی ساوتهمپتون با 24 سال سن، جوان‌ترین کاپیتان در لیگ برتر انگلیس است. هویبرگ که در سن 16 سالگی به آکادمی بایرن مونیخ پیوست، علی رغم انجام چند بازی در تیم اصلی، به دلیل تعدد هافبک‌های با کیفیت نتوانست جایگاهی را در ترکیب بایرن مونیخ به دست آورد و نهایتا راهی ساوتهمپتون شد.

هویبرگ که در سال 2016 با انتقالی 15 میلیون یورویی از بایرن مونیخ به ساوتهمپتون پیوست، در مصاحبه با بیلد گفت:

“ چیزی را در وجودم حس می‌کنم که می‌توانم آن را DNA بایرن مونیخ بنامم. حتی به عنوان یک بازیکن نوجوان، در بایرن مونیخ توانستم ویژگی‌هایی چون ذهنیت قوی، اعتماد به نفس و میل به پیروزی را بیابم و این اعتماد به نفس به قدری بود که مهم نبود برابر چه تیمی قرار می‌گیریم. رفتن از بایرن مونیخ سخت و ناامید کننده بود و تصمیم گرفتم به تیمی بروم که نقش مهمی در آن داشته باشم. با این حال بابت هرلحظه‌ای که در بایرن مونیخ سپری کردم، قدردان این باشگاه هستم.
 

“ نحوه تمرین ستارگان بایرن مونیخ باورنکردنی بود. الگوی من باستین شواین اشتایگر است. او با این که شاید بهترین پاسور تیم بود اما بازهم همیشه در تمرینات تلاش می‌کرد تا مهارت ارسال پاس خود را بالا و بالاتر ببرد. آرین روبن را نیز می‌دیدم که در کنارش سه یا چهار توپ وجود داشت، با تمام سرعت می‌دوید و اقدام به شوت‌زنی و سانتر می‌کرد. با دیدن چنین صحنه‌هایی بود که فهمیدم این تنها راهی است که می‌توان به بهترین در جهان تبدیل شد. از فیلیپ لام، تونی کروس و باستین شواین اشتایگر نیز چیزهای زیادی آموختم و آن‌ها بهترین بازیکنانی هستند که با آن‌ها هم‌تیمی بوده‌ام.

منبع
برچسب ها: پیر امیل هویبرگ ساوتهمپتون
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.