بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شاگردان نیکو کواچ شب سختی را برای حریف خود رقم زدند.

بایرن مونیخ پس از تساوی ۱-۱ با لایپزیش در لیگ آلمان امیدوار بود تا بار دیگر به روند بردهایش برگردد. در مقابل ستاره سرخ به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ صربستان شروع خوبی در فصل جدید داشته است و در هر شش بازی ابتدایی خود برنده شده است؛ ستاره سرخ با دو بازی کمتر نسبت به تیم صدرنشین، تنها یک امتیاز با آن‌ها اختلاف دارد. کواچ نسبت به آخرین بازی بایرن مونیخ سه تغییر در ترکیب تیمش اعمال کرده بود: مولر، گرنابری و بواتنگ به نیمکت تبعید شدند تا تولیسو، کوتینیو و پریشیچ در ترکیب اصلی حضور یابند. در مقابل سرمربی ستاره سرخ هم تیمش را با همین میزان تغییر به زمین فرستاده بود.

 

مشخصات بازی

•روز و تاریخ برگزاری: چهارشنبه ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹ / ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
•تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا / دور اول بازی‌های گروه B
•ورزشگاه: آلیانس آرنا
•داور: روبرت مدن (اسکاتلند)
•گلزنان: کینگزلی کومان (۳۴)، لواندوفسکی (۸۰) و مولر (۱+۹۰) برای بایرن مونیخ

 

شرح بازی

رویکرد محافظه کارانه تیم مهمان باعث شد بایرن مونیخ با وجود برتری مطلق نسبت به حریف، تنها با به ثمر رساندن یک گل نیمه اول را به پایان برساند. کوتینیو عزم بالایی برای گلزنی داشت و تقریبا هر بار که صاحب توپ شد، دروازه حریف را نشانه گرفت. البته گلی که این بازیکن به ثمر رساند به درستی به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

در دقیقه ۴۸ شوت کوتینیو خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت. حملات بایرن مونیخ در نیمه دوم بی امان ادامه داشت و در دقیقه ۵۳ حتی ضربه تولیسو دیرک دروازه حریف را به لرزه در آورد. ۱۲ دقیقه بعد پریشیچ توپ را از بالای سر دروازه‌بان عبور داد ولی این بار تیر افقی دروازه مانع از به ثمر رسیدن گل شد تا توپ جلوی پای لواندوفسکی بیافتد و او در عین ناباوری توپ را از بالای دروازه به بیرون زد! در حالی که بایرن پشت سر هم خطرناک ظاهر می‌شد، تیم مهمان هم چند باری فرصت پیدا کرد تا بازی را به تساوی بکشاند اما موفق نشد.

 

شرح گل‌ها

بایرن مونیخ ۱-۰ ستاره سرخ؛ کومان (۳۴): پس از دفع توپ پشت دفاع توسط نویر، باواریایی‌ها در موقعیت ضد حمله قرار گرفتند؛ در نهایت ارسال پای چپ پریشیچ از سمت چپ با ضربه سر شیرجه‌ای کومان در تیر دورتر به گل اول بازی تبدیل شد.

بایرن مونیخ ۲-۰ ستاره سرخ؛ لواندوفسکی (۸۰): مهاجم تیم ملی لهستان تلاش کرد توپ را به گنابری برساند ولی توپ به طور سردرگم به محوطه شش قدم رسید؛ جایی که خود لواندوفسکی سریعا به توپ رسید و آن را به گوشه پایینی دروازه فرستاد.

بایرن مونیخ ۳-۰ ستاره سرخ؛ مولر (۱+۹۰): تیاگو پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و آن را برای مولر ساخته و پرداخته کرد تا شوت این بازیکن تیر خلاص را به نماینده صربستان بزند.

منبع
برچسب ها: ستاره سرخ بلگراد لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.