بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن مونیخ و ستاره سرخ بلگراد به مصاف یکدیگر رفتند که بایرنی ها 3 بر صفر حریفشان را شکست دادند. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

نیکو کواچ:

کوتینیو امروز خیلی خوب بازی کرد. او با هوش فوتبالی بالای خود بعد دیگری به بازی ما اضافه کرده است. درباره بازی امروز می‌توانم بگویم که ما باید خیلی خوشحال باشیم. تیم ما با تمرکز خیلی بالا کار کرد و موفق شد سه گل به ثمر برساند. این نتیجه‌ای بود که با توجه به بازی‌ای که انجام دادیم حق‌مان بود. ما در مرکز زمین عالی بودیم و خیلی خوب فرصت‌سازی می‌کردیم ولی گاهی در زدن ضربه‌های آخر و تمام کردن کار آنطور که باید دقیق نبودیم و این مساله‌ای است که باید به آن پرداخته شود.

 

روبرت لواندوفسکی:

فکر می کنم در تمام مدت بازی، توپ و میدان در اختیار ما بود. گلزنی به ستاره سرخ واقعا سخت بود ولی شما به حضور در چنین مسابقاتی نیاز دارید تا به شما کمک کنند در آینده تصمیماتی بهتر در زمین بگیرید.

 

فیلیپه کوتینیو:

بسیار مهم بود که لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی و کسب سه امتیاز آغاز کنیم. می دانیم که این مسابقات بسیار سطح بالایی دارند و بازی در آن بسیار دشوار است. بنابراین ما با دانستن این مسئله پا به زمین گذاشتیم و عملکرد لازم را به جای گذاشتیم. مهم ترین مسئله این بود که در مرحله گروهی در مسابقه اول سه امتیاز را کسب کنیم که به این امر رسیدیم.

 

ولادان میلویوویچ (سرمربی ستاره سرخ بلگراد):

همان گونه که قبل از بازی گفتم، بایرن مونیخ و تاتنهام مدعیان صعود از این گروه هستند و امشب دلیل این قضیه را دیدیم. می‌دانیم که مقابل یکی از قهرمان‌های احتمالی لیگ قهرمانان بازی کردیم. نیازی نیست بگویم که چند پاس‌مان به مقصد نرسید و حریف ما را روی آن‌ها تنبیه کرد. به نظرم چیزی برای ناراحتی وجود ندارد و طرفداران‌مان این تجربه را خاطره انگیزتر ساختند. من مشتاق فرا رسیدن بازی بعدی هستم.

برچسب ها: ستاره سرخ بلگراد لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.