بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اخبار پیرامون بایرن حکایت از این نکته دارد که سران تیم احتمالا برنامه ای برای تمدید قرارداد با دو بازیکن ستاره ی خود ندارند.

پس از پیروزی شب گذشته برابر ستاره سرخ خبری مطرح شد مبنی بر اینکه سران بایرن پیشنهاد تمدید قرارداد نویر که در سال 2021 به اتمام میرسد ارائه داده اند، موردی که یکی از سران تیم نیز تایید کرد.

چندی پیش هم قرارداد لواندوفسکی با بایرن تمدید شد و سیاست سران تیم تمدید این قراردادها پیش از نزدیک شدن به موعد اتمام آن می باشد.

با این حال نکته ی جالب این جاست که با وجود اتمام قرارداد مولر و مارتینز هیچ گونه پیشنهادی به سوی آن ها ارائه نشده است. در مورد مارتینز قضیه احتمالا محتمل تر است. بازیکنی که حتی قرار بود در پایان فصل قبل فروخته شود اما چند نمایش دلپذیر از وی-خصوصا در جریان دیدار با لیورپول در انگلستان- موجب باقی ماندن مارتینز در مونیخ شد.

اما در رابطه با مولر پذیرش این نکته کمی سخت می باشد. مولری که در اوایل دهه ی دوم قرن 21 با پیشنهادات سنیگینی از سوی منچستر مواجه شد اما با انتشار عکس هایی هرگونه خروج از بایرن را رد کرد.

گفتنیست مولر که به تازگی رکورد بیشترین حضور در لیگ قهرمانان را از فیلیپ لام گرفت، بعد از یورو 2016 نیز از تیم ملی آلمان خط خورد و نمایش هایش در فصل گذشته نیز چنگی به دل نزد.

جدایی شواینی و کروس که پرورش یافته ی بایرن بودند و به نوعی DNAی بایرن را داشتند با انتقادهای گسترده ای از سوی هواداران همراه شد هرچند که در هر دو مورد تصمیم خود بازیکن علت اصلی جدایی بود. حال باید دید آیا مولر که از همین دست بازیکنان محسوب می شود نیز این بار با تصمیم باشگاه از بایرن جدا خواهد شد یا خیر.

منبع
برچسب ها: توماس مولر خاوی مارتینز
دیدگاه ها
die mannschaft 0 پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵
این حسی که طرفدارها به مولر شواینی لام یا بازیکنهای دیگه داشتن و دارن از بازیکنی به بازیکنه دیگه و از نسلی به نسله دیگه منتقل میشه و باعث یه جور ارتباط خاص بین هوادار و باشگاه میشه.به نظرم با شرایط فعلی خروج مولر حرکت خوبی نیست اون هم مولری که نشون داده ذخیره بودن تو بایرن رو به تیم دیگه ترجیح میده و به عنوان یه بازیکن جایگزین عملکرد خوبی داشته
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.