بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در فصل جدید بوندسلیگا بیش از یک رقیب برای کسب قهرمانی دارد و کواچ از عزم تیمش برای کسب برد در بازی مقابل کلن می گوید. سرمربی بایرن مونیخ عصر پنج شنبه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد.

 

مانوئل نویر:

“ او خارج از زمین و داخل زمین نشان داده که بازیکن و فردی عالی ست. مشکل دروازه بانان به این دلیل است که تنها یکی از آن ها می تواند بازی کند و دیگری روزهای سختی خواهد داشت و باید این را قبول کنید. مانوئل برای به دست آوردن جایگاهش سخت جنگیده است.
 

وضعیت بازیکنان:

“ بازیکنان از نظر روحی و جسمی در شرایطخوبی هستند. ما مصم هستیم روز شنبه برنده شویم. لوکاس، کومان و کیمیش دیروز کمی مشکل داشتند اما همه چیز خوب به نظر می رسد.
 

کوتینیو:

“ او شب گذشته نشان داد که با توپ می تواند چه کارهایی انجام دهد. او چیزهایی می بیند که بقیه قادر به دیدن آن ها نیستند. می توانید ببیند که همی تیمی هایش به او توجه زیادی می کنند. او توانایی هایش را نشان داد و هفته های آینده این را تایید می کند.
 

حضور همزمان مولر و کوتینیو در ترکیب:

“ من صادق هستم، این اتفاق می تواند ترکیب ما را بسیار هجومی کند، هر دو کیفیت هجومی خاص خود را دارند، اما ما به یک تعادل خوب بین حمله و دفاع نیاز داریم. البته این موضوع را به صورت کردی رد نمی کنم و در آینده می تواند این اتفاق بیفتد اما در حال حاضر جز گزینه های ما نیست.
 

بازی مقابل کلن و عملکرد تیم تاکنون:

“ می دانم که کلن ستاره سرخ نیست. همه تیم هایی که مقابل بایرن بازی می کنند با تمام توان در زمین حاضر می شوند. بایرن هم باید با تمام توان بازی کند. ما می خواهیم و باید پیروز شویم چون می خواهیم در بالای جدول بمانیم. بازی مقابل هرتابرلین هنوز من را اذیت می کند. اکنون ما این دو امتیاز را از دست رفته می دانیم چون در زمین لایپزیش مساوی قابل قبول است.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ کلن بوندسلیگا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹
کردی رد کردن چه جوریاس. مثلا کردی میرقصن رد میکنند :))))
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.