بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر احتمالا طی هفته‌های آینده قرارداد خود را تا سال 2023 با بایرن مونیخ تمدید خواهد کرد.

سال 2016 بود که مانوئل نویر،دروازه‌بان ملی‌پوش بایرن مونیخ، قرارداد خود را تا سال 2021 با این تیم تمدید کرد. نویر که طی سال‌های اخیر، مصدومیت‌های پیاپی او را از فرم اصلی خود دور کرده بود، حالا با فراموشی کامل مصدومیتش دوباره به روزهای خوب قبل بازگشته و هم اکنون در فرم نسبتا خوبی قرار دارد.

 

نویر که حالا تنها کم‌تر از دو سال تا پایان قراردادش با باواریایی‌ها باقی مانده است، احتمالا تا روزهای آینده قرارداد خود را با این تیم تا سال 2023 تمدید خواهد کرد.

 

بایرن مونیخ که اصولا هیچ علاقه‌ای به تمدید قرارداد با بازیکنان با سن بالای سی سال ندارد، چند روز پیش بود که قرارداد روبرت لواندوفسکی ،مهاجم 31 ساله لهستانی خود را، تا سال 2023 تمدید کرد تا به نوعی در مورد این ستاره خود استثنا قائل شود. اتفاقی که احتمالا شامل حال مانوئل نویر 33 ساله نیز خواهد شد و این بازیکن احتمالا طی روزهای آینده قراردادش را با باواریایی ها تمدید خواهد کرد.

 

به گفته رسانه‌های آلمانی، مانوئل نویر و ایجنتش، توماس کروس، در حال مذاکره با سران بایرن برای تنظیم قرارداد جدید تا سال 2023 با این باشگاه آلمانی هستند.

 

مانوئل نویر در سال 2011 از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و طی این مدت موفق به کسب شش بوندسلیگا، چهار جام حذفی و یک لیگ قهرمانان اروپا با این تیم شده است.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.