بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کوتینیو از وضعیتش در بایرن مونیخ کاملا راضی است و حس می کند همه از او حمایت می کنند.

بایرن مونیخ در خانه تاتنهام به پیروزی 7-2 رسید. در این دیدار که در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد، کیمیش، گنابری و لواندوفسکی گلزنی کردند.

به گزارش بیلد، کوتینیو بعد از پیروزی بایرن مونیخ اظهار داشت:

“ یک بازی فوق العاده برابر رقیبی بزرگ داشتیم. در نیمه اول کمی دچار مشکل شدیم ولی بین دو نیمه، سرمربی تیم گفت که چه تغییراتی باید انجام شود. صحبت خوبی در مورد بازی موقعیتی بود. باید ساختار بهتری در خط هافبک ایجاد می کردیم و بهتر توپ را کنترل می کردیم. ما رفتیم و بازی را عوض کردیم. ما 3 امتیاز را کسب کردیم و این مهم تر از نتیجه 7-2 است. حالا از دو بازی 6امتیاز داریم.
 

او در ادامه افزود:

“ از همان شروع، تمام بازیکنان، کادر فنی، طرفداران و خبرنگاران از من حمایت کردند. این برای من مهم است. اینکه باشگاه بزرگی چون بایرن مونیخ به دنبال جذب من بود عالی است. این تنها در مورد من نیست. همه تیم خیلی خوب بازی می کند. همه کار خود را به خوبی انجام می دهند. ما همه خوشحال هستیم و این کاملا مشخص است. من در مورد همه چیز در بایرن خوشحالم. می خواهم نقشم را در این تیم ایفا کنم. روز به روز بیشتر حس می کنم عضوی از این تیم هستم. می خواهم روز به روز بهتر شوم.
 

آیا امسال، سال موفقیت بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپاست؟

“ باید گام به گام پیش رفت. این تازه شروع کار است. حالا باید روی بوندس لیگا تمرکز کنیم و بعد دوباره به لیگ قهرمانان برمی گردیم.
 

آیا بعد از سال سختی که پشت سر گذاشتی، حال اینجا از وضعیتت راضی هستی؟

“ نه این مساله انتقام نیست. مساله این است که باید پیشرفت کنم و از فوتبال لذت ببرم. من کاملا اینجا خوشحال هستم.

منبع
برچسب ها: کوتینیو
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.