بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرژ گنابری، ستاره چهارگله پیروزی 7-2 بایرن مونیخ مقابل تاتنهام می‌گوید برای پیوستن به این تیم مسیر دشواری را پشت سر گذاشته و حتی پدرش ملحق شدن او به بایرن را برایش ممنوع کرده بود.

سرژ گنابری، ستاره 24ساله بایرن مونیخ که در جریان پیروزی بزرگ بایرن بر تاتنهام که سه روز پیش در لندن اتفاق افتاد چهار گل برای تیمش به ثمر رساند تا ستاره اول آن پیروزی باشد می‌گوید مسیر پیوستنش به بایرن بسیار دشوار بوده و در این مسیر حتی با ممنوعیت پدرش برای ملحق شدن به تیم باواریایی روبرو بوده است.

 

گنابری می‌گوید چهارده سال پیش زمانی که نوجوانی ده ساله بوده رویای بازی کردن در بایرن مونیخ را در سر داشته ولی پدرش با این خواسته او به شدت مخالفت کرده و حتی ملحق شدنش به بایرن را ممنوع می‌کند.

 

گنابری در گفتگو با روزنامه آلمانی بیلد گفت:" وقتی پدرم گفت حق نداری به بایرن ملحق شوی خیلی عصبانی شدم. عصبانی بودم و خیلی گریه کردم. ولی هیچ چیز نمی‌توانست نظر پدرم را عوض کند".

 

گنابری در ادامه گفت:" وقتی دوازده ساله شدم اجازه پیدا کردم که به اشتوتگارت ملحق شوم. راستش را بخواهید باید اعتراف کنم که در نهایت مشخص شد آن تصمیم پدرم خیلی هم اشتباه نبوده".

 

ستاره ملی‌پوش آلمانی بعد از پیوستن به اشتوتگارت در دوازده سالگی، از این تیم آلمانی راهی انگلیس شده و به آرسنال پیوست. اما زمانی که گنابری نتوانست رضایت آرسنال را جلب کند به صورت قرضی به وست برومویچ رفت. اما گنابری در بازگشت به کشورش آلمان و بازی در وردربرمن درخشید و بایرن فرصت را غنیمت شمرد تا او را به باواریا منتقل کند. تصمیمی که بازی مقابل تاتنهام نشان داد چقدر به نفع بایرن بوده است.

منبع
برچسب ها: سرژ گنابری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.