بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی فرانسه قصد دارد لوکاس هرناندز مصدوم را در اردوی خود داشته باشد اما بایرن مونیخ این تصمیم آن‌ها را غیرقابل درک می‌داند.

مصدومیت خفیف لوکاس هرناندز، باعث ایجاد تنش میان تیم ملی فرانسه و بایرن مونیخ شده است.

به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، داستان از آن‌جا شروع شد که بایرن مونیخ روز شنبه به فدراسیون فوتبال فرانسه اطلاع داد لوکاس هرناندز به دلیل مصدومیت زانو قادر به حضور در تیم ملی فرانسه نخواهد بود اما امروز فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرده بایرن مونیخ باید بازیکن را آزاد کند تا در پاریس و زیر نظر پزشکان فرانسوی مورد معاینه قرار گیرد.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن مونیخ در این باره گفت:

“ از رفتار فدراسیون فوتبال فرانسه ناراحت شدم. لوکاس هرناندز به دلیل مصدومیت نتوانست در بازی برابر تاتنهام و هوفنهایم به میدان برود. صحبت دیدیه دشان مبنی بر این که لوکاس هرناندز قادر است با یک پا برای تیم ملی فرانسه بازی کند، ما را شگفت زده کرد. تیم ملی فرانسه، چهار بازیکن از بایرن مونیخ را دعوت کرده که ما بازیکنان سالم از جمله کومان، تولیسو و پاوار را تحویل فدراسیون فوتبال فرانسه کردیم اما در خصوص لوکاس هرناندز من انتظار درک بیشتری از آن‌ها داشتم زیرا سلامت بازیکن در خطر است. تیم ملی آلمان نیز پس از مصدومیت تونی کروس و یوناس هکتور، آن‌ها را از لیست خط زد.
 

 دکتر هانس ویلم ولفارت، دکتر بایرن مونیخ نیز درباره شرایط لوکاس هرناندز افزود:

“ من مسئول سلامت لوکاس هرناندز هستم و من می‌گویم که او در بازی‌های پیش روی تیم ملی فرانسه قادر به بازی نیست. بنابراین معنایی ندارد که بایرن مونیخ او را در خدمت تیم ملی فرانسه قرار دهد.
 

تیم ملی فرانسه هفته آینده در چارچوب مقدماتی یورو 2020، در دو بازی سخت و مهم باید به مصاف ترکیه و ایسلند برود.

منبع
برچسب ها: لوکاس هرناندز تیم ملی فرانسه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.