بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کاپیتان تیم ملی آلمان نمی خواهد حواشی ایجاد شده در مورد او و تراشتگن به تیم ملی آلمان ضربه بزند.

چند هفته ای است موضوع انتخاب دروازه بان اصلی تیم ملی آلمان جنجالی شده و نویر، تراشتگن و مسئولان بایرن مونیخ و بارسلونا صحبت های مختلفی در این باره مطرح کرده اند. پای کارشناسان فوتبال و بازیکنان سابق آلمان هم وسط کشیده شده است. یواخیم لوو فعلا این بحث ها را به پایان رسانده و اعلام کرده تراشتگن در بازی با آرژانتین، دروازه بان ژرمن ها خواهد بود و نویر هم همچنان دروازه بان شماره یک و کاپیتان تیم است.

به گزارش بیلد، مانوئل نویر به عنوان کاپیتان تیم ملی آلمان می خواهد با مارک آندره تراشتگن دیدار کرده در مورد مسائلی که اخیرا پیش آمده صحبت کند. او می خواهد در جریان اردوی تیم ملی آلمان حواشی که در مورد انتخاب دروازه بان اصلی مانشافت ایجاد شده را از بین ببرد. نویر نمی خواهد این مسائل باعث ایجاد اختلاف و شکاف در رختکن تیم ملی آلمان شود. آلمانی ها در مسابقات مقدماتی یورو 2020 دیدارهای مهمی در پیش دارند و به هیچ وجه نمی خواهند حواشی ایجاد شده روی نتایج تیم تاثیر بگذارند. مخصوصا اینکه هر دو دروازه بان،‌ دوستانی در کادر بازیکنان تیم دارند و اختلاف بین آنها می تواند به ایجاد دو دستگی بین بازیکنان ختم شود.

منبع
برچسب ها: بیلد مانوئل نویر مارک آندره تراشتگن تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.