بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مارک آندره تراشتگن گفت برای حضور در بازی برابر آرژانتین فشاری احساس نمی‌کند.

تیم ملی آلمان در بازی‌های ملی پیش رو باید در دیداری دوستانه برابر آرژانتین قرار گیرد و سپس در مسابقات مقدماتی یورو  2020، استونی را پیش رو خواهد داشت. به گزارش بیلد، مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمان که برابر آرژانتین به میدان خواهد رفت، در یک کنفرانس خبری گفت:

“حملات مدیران بایرن مونیخ؟ راستش را بخواهید زیاد به این مسئله فکر نمی‌کنم. من روی فوتبال متمرکز هستم. هر بازیکنی دوست دارد بازی کند و بهترین نمایشش را ارائه دهد. به سایر حرف‌ها اهمیتی نمی‌دهم. برای بازی برابر آرژانتین تحت فشار نیستم چون این یک بازی مثل سایر بازی‌هاست و می‌خواهم بهترین عملکردم را نشان دهم. با وجود مصدومان فراوان، همچنان تیمی قوی و باکیفیت داریم و هر بازیکنی این فرصت را دارد که بتواند خود را نشان دهد.

وی ادامه داد:

“رابطه‌ام با نویر؟ ما مسائل را به طرزی حرفه‌ای حل می‌کنیم و در هر شرایطی حامی یکدیگر هستیم. دشمنی‌ای میان ما وجود ندارد. جام جهانی 2022؟ پیش از برداشتن گام دوم، باید گام اول را برداشت. هیچ کس نمی‌داند در سه ماه، یک سال یا سه سال آینده چه اتفاقی می‌افتد. روی کوتاه مدت متمرکز هستم. موضع سرمربی در حال حاضر مشخص است و مانوئل نویر نسبت به من ارجح‌تر است. می‌خواهم با درخشش در باشگاه، تا جای ممکن کار را برای یواخیم لوو جهت انتخاب دروازه‌بان سخت کنم. البته که هدف من تبدیل شدن به شماره یک آلمان است.

منبع
برچسب ها: مارک آندره تراشتگن مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.