بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی تیم ملی آرژانتین ترکیب 11 نفره این تیم در دیدار تدارکاتی برابر آلمان را اعلام کرد.

لیونل اسکالونی می گوید دیدار برابر آلمان که یک رقیب تاریخی و سنتی است، محک خوبی برای بازیکنانی محسوب می شود که قرار است در این مسابقه به میدان بروند.

امروز چهارشنبه تیم های ملی آلمان و آرژانتین دیدار دوستانه ای را برابر یکدیگر برگزار خواهند کرد. لیونل اسکالونی، سرمربی آلبی سلسته در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. به نقل از mundoalbiceleste این مربی جوان در مورد گلزنی لائوتارو مارتینز و پائولو دیبالا در بازی اینتر و یووه گفت:

“ لائوتارو و دیبالا آینده آرژانتین هستند و فکر می کنیم که آنها برای سال ها در تیم ملی حضور خواهند داشت. در این دوره تغییر و بازسازی تیم ملی، آنها بازیکنانی هستند که باید پرچم را بالا نگه دارند. امیدوار هستیم در بازی با آلمان این دو که قرار است در کنار یکدیگر بازی کنند، بتوانند عملکرد خوب خود را تکرار کنند.
 

او در مورد بازی با آلمان نیز اظهار داشت:

“ این یک مسابقه با اهمیت در برابر رقیب تاریخی ما است و همچنین بازی مهمی به منظور تست کردن بازیکنان خود در برابر این حریف خواهد بود. برای بازیکنانی که بازی می کنند این دیدار یک آزمون است تا مشخص شود آیا آنها آماده بازی در چنین سطحی هستند یا نه. فکر می کنیم که این آخرین مرحله برای تحکیم گروه و همچنین تحکیم ایده هایی که داشته ایم محسوب می شود. در این بازی مارچسین، فویس، اوتامندی، روخو، تالیافیکو، پاردس، پریرا، دی پول، کوریا، دیبالا و مارتینز از ابتدا بازی خواهند کرد.
 

از اسکالونی در مورد عملکرد باستین شواین اشتایگر که از فوتبال خداحافظی کرد، در فینال جام جهانی 2014 و اینکه آیا آن عملکرد را به یاد دارد یا نه پرسیده شد که او در پاسخ گفت:

“ فینال ریو چه ارتباطی با او دارد؟ شما در مورد بازنشستگی وی می پرسید؟ شواین اشتایگر بازیکنی عالی بود و اکنون دوران جدیدی را در زندگی خود شروع خواهد کرد. اما فینال جام جهانی مطمئنا خاطره خوشایندی برای ما نیست. آرژانتین در آن بازی بهتر بود و باید بازی را می برد اما موفق نبود و به همین دلیل آن دیدار خاطره خوبی برای ما نیست. اما در مورد باستین امیدوارم که از این پس اوضاع برای او خوب پیش برود.

منبع
برچسب ها: لیونل اسکالونی تیم ملی آرژانتین تیم ملی آلمان دیدار دوستانه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.