بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو اذعان می کند بازی مقابل آرژانتین یادآور خاطرات خوب برایش است و مانوئل نویر را همچنان کاپیتان تیمش می داند.

یواخیم لوو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار دوستانه آلمان مقابل آرژانتین که امشب برگزار می شود، شرکت کرد.

وی در خصوص غایبین تیمش در این دیدار گفت:

“ تیمو ورنر فردا به جمعمان اضافه می شود، اما مقابل آرژانتین بازی نخواهد کرد. یوناتان تا نیز به احتمال زیاد بازی را از دست خواهد داد. رویس از ناحیه زانو دچار مشکل است و خواهیم دید که آیا می تواند بازی کند یا خیر؟ گوندوعان جمعه به تمرینات اضافه خواهد شد و بنابراین در دیدار فردا حضور نخواهد داشت. نیکلاس اشتارک و لوکا والدشمیت در دیدار فردا از ابتدا به میدان خواهند رفت.
 

لوو در خصوص علت دعوت سباستین رودی به تیم ملی گفت:

“ او در تمامی مسابقات فصل جاری از ابتدا در ترکیب هوفنهایم به میدان رفته و عملکرد خوبی داشته است. او با جو تیم آشنا است، زیرا زمان زیادی با ما بوده است. داشتن بازیکنان باتجربه برای تیممان مهم است، چرا که تیم جوانی در اختیار داریم.
 

وی همچنین در خصوص دیدار مقابل آرژانتین گفت:

“ من خاطرات خوبی از مواجهه با آرژانتین در تورنمنت ها دارم، به ویژه فینال جام جهانی 2014. اما در دیدارهای دوستانه چند بار مقابل آن ها شکست خورده ایم.
 

احتمال مسئولیت باستین شواین اشتایگر در تیم ملی، سوال دیگری بود که لوو به آن پاسخ داد:

“ او هنوز نمی داند که آیا به حرفه خود پایان خواهد داد یا خیر؟ باستی یکی از بهترین بازیکنانی است که آلمان تاکنون تولید کرده است و در صورتی که بخواهد، همیشه برایش جایگاه و پُستی خواهیم داشت.
 

لوو در خصوص مانوئل نویر نیز گفت:

“ بحث ها و مجادله ها هیچ تاثیری در رابطه ام با مانوئل نویر نخواهد داشت. او کاپیتان تیم و کاپیتان من است. برای مدتی طولانی با او کار کرده ام. شایعات و حرف و حدیث هایی که در مونیخ منتشر می شود، هیچ تاثیری در این موضوع ندارد و اهمیتی به آن نمی دهم.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان تیم ملی آرژانتین دیدار دوستانه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.