بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تقریبا تمام رسانه های آلمان امروز گزارش داده اند که توماس مولر از شرایطش در بایرن مونیخ راضی نیست، اما در مورد آینده بازیکن، اختلاف نظر وجود دارد.

صبح امروز بود که نشریه بیلد در شماره جدید خود اعلام کرد که توماس مولر به حدی از شرایطش در بایرن مونیخ ناراضی است که برای فصل نقل و انتقالات زمستانی، از باشگاه درخواست خواهد کرد که با فروشش موافقت کنند.

کریستین فالک، خبرنگار موثق و نزدیک به بایرن مونیخ می گوید مولر می خواهد در ژانویه تیم را ترک کند. توماس که در روز شنبه برای پنجمین بار پیاپی نیمکت نشین بود، حس می کند در بایرن مونیخ به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرد و برای اولین بار، احتمال جدایی از بایرن را بررسی کرده است. مولر تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد و پیش از این کمتر کسی فکر می کرد که وی زودتر از موعد، از تیم جدا شود. توماس مولر متوجه شده که تنها یه گزینه اضطراری برای نیکو کواچ است و به همین دلیل علاقه ای ندارد این نقش را قبول کند.

در تابستان گذشته، اینتر علاقه مند بود که بازیکن را به خدمت بگیرد. در سال ۲۰۱۸، لیورپول و آرسنال وضعیت وی را بررسی کردند. در سال ۲۰۱۵، فن خال قصد داشت توماس مولر را به منچستریونایتد ببرد. در تمام این سال‌ها، مولر هرگز قصد جدایی از تیم را نداشت، زیرا حس می کرد که در بایرن مونیخ، قدردان او هستند. او دیگر چنین حسی ندارد و شاید آینده اش در هفته های آتی تغییر کند.

سایر نشریات آلمان هم داستان نارضایتی توماس مولر از شرایطش در تیم را تایید می کنند اما اسکای در آلمان این بازیکن قصد ندارد در ژانویه تیم را ترک کند. مارک بیرنبک می گوید توماس مولر بازیکنی نیست که در نیم فصل، تیم را ترک کند اما ناراحتی او از شرایط، صحت دارد.

منبع
برچسب ها: توماس مولر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.