بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس مولر علنا از نیمکت‌نشینی در بایرن مونیخ ابراز ناراحتی کرد اما گفت به شایعات رسانه‌ها مبنی بر جدایی‌اش از بایرن مونیخ، دامن نمی‌زند.

توماس مولر، مهاجم 30 ساله بایرن مونیخ، دو فصلی است که نقش محوری خود را در این تیم از دست داده و بیشتر به یک مهره ذخیره تبدیل شده است. توماس مولر مشخصا از این شرایط ناراضی است و حالا شایعاتی در خصوص جدایی او از بایرن مونیخ در ژانویه منتشر شده است.

توماس مولر در مصاحبه با کیکر درباره وضعیت خود گفت:

“ قطعا از شرایط موجود راضی نیستم. من فقط سی سال دارم، آمادگی بدنی خوبی دارم و تشنه موفقیت با بایرن مونیخ هستم البته این انگیزه‌ها را به طور شخصی هم دارم. من کاملا معتقدم که می‌توانم درون زمین به بایرن مونیخ کمک کنم. مربی قبل از هر بازی باید تصمیمات سختی بگیرد اما در پنج بازی قبلی، تصمیمات مربی مرا خوشحال نکرد. اگر کادر فنی مرا آینده فقط به عنوان یک بازیکن ذخیره می‌بیند، باید فکری کنم.
 

وی افزود:

“ انتظار این شرایط را نمی‌کشیدم. پس از تجربه موفقِ بازی در پست شماره ده در فصل بهار و فتح دوگانه داخلی، انتظار چنین وضعیتی را نداشتم. رسانه‌ها در چند روز اخیر، گمانه‌زنی‌های گسترده‌ای داشته اند که من به آن‌ها دامن نمی‌زنم. الان وقت تمرکز روی فوتبال و کمک به بایرن مونیخ جهت موفقیت در بازی‌های آینده‌اش است. به تمام تلاشم در تمرینات و بازی‌ها ادامه خواهم داد و چیز بیشتری برای گفتن ندارم.

منبع
برچسب ها: توماس مولر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.