بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مربی اسطوره ای سابق بایرن مونیخ به تمجید از شاگرد سابقش، شواین اشتایگر پرداخت و همچنین معتقد است اگر توماس مولر می خواهد از بایرن مونیخ جدا شود، باید به تصمیم او احترام گذاشت.

برخلاف گذشته، توماس مولر در این فصل مهره ثابت بایرن مونیخ نبوده است. او در این فصل تنها 3 بار از ابتدا در لیگ به میدان رفته و در لیگ قهرمانان هم فقط 7 دقیقه به عنوان بازیکن ذخیره بازی کرده است. همین مساله باعث شده رسانه های زیادی در آلمان از جدایی او خبر بدهند اما هنوز چیزی مشخص نیست. اوتمار هیتسفلد، در گفتگو با گل گفت:

“ برای من سخت است توماس مولر را در باشگاه دیگری تصور کنم. او برای بایرن یک چهره با هویت است. از بچگی در آنجا بازی کرده و به یک بازیکن کلاس جهانی تبدیل شده و عناوین زیادی کسب کرده است. اما در نهایت مهم تصمیم خود او است. اگر تصمیم به جدایی دارد، باید به آن احترام بگذارید.
 

باستین شواین اشتایگر اخیرا از فوتبال خداحافظی کرد. اولین بازی رسمی رقابتی او در سن 18 سالگی زیر نظر هیتسفیلد بود. وی در این مورد گفت:

“ در آن زمان حس کردم می توانم آن پسر را به میدان بفرستم. ما قبلا در تمرینات دیده بودیم آن پسر چه استعداد و سطح بالایی دارد. با این حال، او از آن زمان هم راهی طولانی را طی کرده است. به عنوان مربی، بازیکنان مستعد زیادی را دیده ام که نتوانسته اند موفق شوند.
 

هیتسفیلد اضافه کرد:

“ باستین یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال آلمان بود. او به عنوان یک چهره نمادین، با هوش باورنکردنی اش فوتبال آلمان را برای یک دهه شکل داد. برای من به عنوان مربی، بازی دادن به او اصلا سخت نبود زیرا استعداد او فوق العاده بود. باستین به عنوان یک فوتبالیست متولد شد و شما به عنوان مربی لازم نیست کار زیادی برای او انجام دهید. فقط باید او را هدایت می کردید. به همین خاطر از اینکه دوران فوق العاده ای داشت، برایش خیلی خوشحالم. کار کردن با او لذتبخش بود زیرا چنین بازیکنی برای هر مربی‌ای یک هدیه است.

منبع
برچسب ها: اوتمار هیتسفلد باستین شواین اشتایگر توماس مولر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.