بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر بایرن مونیخ به تمجید از تراپاتونی و آنچلوتی پرداخت و همچنین از روزهای حضورش به عنوان بازیکن در اینتر گفت.

کارل هاینتس رومنیگه امروز در یک فستیوال ورزشی در شهر ترنتوی ایتالیا در مورد مربیان ایتالیایی که تاکنون روی نیمکت بایرن مونیخ نشسته اند صحبت کرد. به گزارش فوتبال ایتالیا وی در مورد جووانی تراپاتونی گفت:

“ تراپاتونی در آلمان، لیگ و جام حذفی را کسب کرد. او مردی دوست داشتنی و محبوب است و به نوعی سفیر ایتالیا در آلمان به حساب می آید. همه در آلمان او را خاطر سبک کاری  و همچنین پیروزی هایش ستایش می کنند. آنچلوتی شخصیت و مربی بزرگی است اما در فصل دوم حضور او در بایرن، نتایج مورد انتظار ما نبود.
 

“ کارلو دوست من است و حتی در لحظات بسیار سخت، به طور باورنکردنی آرام است. شاید ما باید قبل از اخراج بیشتر صبر می کردیم و به او بیشتر زمان می دادیم. من زمان اعلام اخراج او تقریبا گریه می کردم. او ثابت کرد که چه مرد بزرگی است.
 

رومنیگه بین سال های 1984 تا 1987 پیراهن اینتر را پوشید. وی در مورد حضورش در سری آ گفت:

“ الگوی من پرزیدنت ارنستو پلگرینی است. هواداران روزهای سختی را می گذراندند و مدت ها بود اینتر جامی نگرفته بود. حتی با وجود آنکه به خاطر مصدومیت مجبور شدم از اینتر بروم اما عشقم به اینتر همیشه دست نخورده باقی ماند. یک رابطه خاص با هواداران نراتزوری متولد شد.
 

“ مدیر بودن پیچیده تر از بازیکن بودن است. هیچکس نمی تواند به شما یاد بدهد یا راه را نشان دهد. فقط می توانید با نگاه به الگوهایی مانند پلگرینی سعی کنید یاد بگیرید. وقتی می بازید، تحت انتقاد قرار می گیرید. پرزیدنت پلگرینی عادت داشت همیشه ما را به شام دعوت می کرد و همه ما واقعا حس می کردیم بخشی از باشگاه هستیم.
 

او در مورد احتمال دائمی شدن قرارداد قرضی ایوان پریشیچ گفت:

“ احتمال دائمی شدن قرارداد قرضی ایوان پریشیچ توسط بایرن مونیخ را رد نمی کنم. او شروع خوبی داشته و ما با اینتر توافق داریم که بعدا در مورد این موضوع صحبت کنیم و در کنار این بازیکن شرایط را ارزیابی خواهیم کرد.
 

رومنیگه که بین سال های 1984 تا 1987 عضو اینتر بود در مورد وضعیت فعلی تیم سابقش نیز اینگونه به صحبت پرداخت:

“ اینتر به خوبی در حال کار است و اگر بازی با یووه را کنار بگذاریم آنها شروع خوبی داشته اند. این تیم می تواند برای کسب عنوان قهرمانی در سری آ رقابت کند. آنتونیو کونته نیز به خوبی در حال انجام کار خود بوده و مهم است که اینتر یک مربی قابل اعتماد و عالی مثل او را در اختیار دارد. بازی خوب اینتر مقابل بارسلونا را دیدم و این تیم می توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند اما بارسا در نهایت با کمی خوش شانسی پیروز شد. اینتر تیمی دوباره بازسازی شده محسوب می شود و در مورد آنها صبوری نیاز است. لوکاکو؟ از او انتظارات برای گلزنی بالاست و امیدوارم که در انجام آن موفق باشد.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه کارلو آنچلوتی اینترمیلان ایوان پریشیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.