بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم 24 ساله بایرن مونیخ عنوان کرد که می خواهد در هر بازی خود را به خودش اثبات کند.

سرژ گنابری مهاجم آلمانی بایرن مونیخ در خصوص شایعات جدایی توماس مولر از باواریایی ها در ژانویه صحبت کرد و اظهار داشت مولر 30 ساله، لایق احترام بیشتری از سوی رسانه ها است.

به گزارش Goal، توماس مولر تمام دوران حرفه ای اش را در بایرن مونیخ سپری کرده است اما در دو فصل گذشته نقش محوری اش را در این تیم از دست داده است و عملا به یار ذخیره تیمش تبدیل شده است. مهاجم 30 ساله باواریایی ها چندی پیش عنوان کرد که از شرایطش در باشگاه راضی نیست و این صحبت ها باعث شد شایعاتی در خصوص جدایی او از بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی منتشر شود. از منچستریونایتد به عنوان یکی از مقاصد احتمالی مهاجم با تجربه بایرن مونیخ یاد می شود. با این حال، گنابری بر این عقیده است که شایعات مطرح شده در خصوص آینده توماس مولر نادرست است و عنوان کرد که نمی تواند آلیانز آرنا را بدون این مهاجم با تجربه تصور کند. او اظهار داشت:

“ طبیعتا نباید در خصوص این موضوع صحبت کنم اما باید بگویم که تصور بایرن مونیخ بدون مولر دشوار است چرا که او از کودکی در این باشگاه بوده است. ایجاد شایعات در خصوص بازیکنی که بازی نمی کند و از این شرایط عصبانی است، آسان است. این مسئله ای طبیعی است اما نباید برخی موضوعات را بزرگ تر از چیزی که هست جلوه داد. توماس (مولر) بازیکن با کیفتی است که به همه عناوین دست پیدا کرده است. شما روزنامه نگاران نباید در مورد او شایعه پخش کنید و سوالات احمقانه ای را مطرح کنید و باید به او احترام بگذارید.
 

گنابری که در 11 بازی برای تیم ملی بزرگسالان آلمان 10 گل به ثمر رسانده است در این باره گفت:

“ عملکرد بسیار خوبی داشته ام و رسیدن به این مهم زحمت زیادی برده است. هیچوقت دست از تلاش کردن برنداشتم و محیط خوب اینجا نیز به من کمک کرده است. من می خواهم در هر بازی بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و سعی می کنم که خودم را به خودم اثبات کنم. سعی می کنم بر روی عملکردم تمرکز کنم.
 

مهاجم آلمانی بایرن مونیخ در خصوص شادی گل منحصر به فردش نیز توضیحاتی ارائه داد. او عنوان کرد که شادی پس از گلش را از جیمز هاردن ستاره تیم بسکتبال هیوستون راکتس الهام گرفته است. او اظهار داشت:

“ در یوتیوب ویدیویی از جیمز هاردن را دیدم که پس از ثبت پرتابی موفق وانمود به پختن غذا کرده بود. فکر می کنم او این شادی را پس از ثبت بازر بیتر انجام داده بود. او در آن خوشحالی وانمود کرده بود که در حال پختن غدا است و آن را هم زد و این شادی منحصر به فرد هاردن بود. من فکر می کنم که می توان گلزنی در فوتبال را به ثبت بازر بیتر در بسکتبال ربط داد چرا که در فوتبال به اندازه بسکتبال گل های زیادی در یک بازی ثبت نمی شوند. بنابراین شادی هر دوی ما مشابه است. از نظر من او بازیکن هجومی بسیار خوبی است و من نیز بازیکن خط حمله هستم و این لحاظ هم با هم تشابه داریم.

منبع
برچسب ها: سرژ گنابری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.