بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اشپورت1 می‌گوید کریستین اریکسن ستاره دانمارکی تاتنهام برای پیوستن به بایرن مونیخ در تابستان آینده ابراز آمادگی کرده است.

این روزها دیگر در این مورد شکی وجود ندارد که کریستین اریکسن ستاره دانمارکی تاتنهام قصد ترک این باشگاه را دارد و در تابستان پیش رو به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا خواهد شد. رسانه آلمانی اشپورت1 امروز مدعی شد کریستین اریکسن برای پیوستن به بایرن مونیخ در تابستان پیش رو اعلام آمادگی کرده است.

این رسانه آلمانی به نقل از منابع خود اعلام کرد که بایرن مونیخ پیش از این در ماه‌های اخیر با مدیر برنامه‌های اریکسن تماس گرفته و درباره احتمال پیوستن او به تیم باواریایی مذاکره کرده‌اند.

اشپورت1 می‌گوید از منابع نزدیک به اریکسن هم دریافته که او بایرن مونیخ را گزینه‌ای جدی می‌داند و می‌تواند خود را با پیراهن این تیم آلمانی تصور کند.

بر اساس برخی گزارش ها اریکسن در ماه ژانویه تاتنهام را ترک می‌کند ولی این رسانه آلمانی می‌گوید احتمال خروج او از تاتنهام در فصل تابستان بیشتر است. به جز بایرن مونیخ از رئال مادرید و منچستریونایتد هم به عنوان گزینه‌های قوی مقصد او بعد از جدایی از تاتنهام نام برده می‌شود.

منبع
برچسب ها: کریستین اریکسن تاتنهام نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.