بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر، دروازه بان تیم ملی آلمان خداحافظی از این تیم بعد از یورو 2020 را رد کرد.

مانوئل نویر در دیدار دوستانه ژرمن ها مقابل آرژانتین نیمکت نشین بود و قرار است فردا در بازی آلمان مقابل استونی در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو 2020 به میدان برود. مانوئل نویر در شرایط خود، رابطه با مارک آندره تراشتگن و البته احتمال خداحافظی از عرصه ملی در سال آینده صحبت کرده است.

 

احتمال بازنشستگی از تیم ملی: "در حال حاضر چیزی برای اعلام کردن وجود ندارد. من در شرایط مناسبی قرار داشته و عملکرد خوبی دارم، بنابراین هیچ دلیلی برای فکر کردن به پایان دادن به دوران حرفه ای من در تیم ملی وجود ندارد."

 

عملکرد کای هورتز: "در چنین سنی، به ندرت بازیکنانی در تیم ملی حضور داشته و چنین عملکردی از خود نشان می دهند کای هورتز از ویژگی های هجومی بسیار خوبی برخوردار بوده و به پیشرفت خود ادامه می دهد. این روند باعث می شود همه ما به آینده خیلی مثبت نگاه کنیم."

 

رقابت با مارک آندره تر اشتگن: "ما مثل همیشه رابطه خوبی داریم. مارک تراشتگن در مقابل آرژانتین خوب بازی کرد. همه چیز، نه تنها در مورد تراشتگن، بلکه با حضور برند لنو و کوین ترپ معطوف به عملکرد تیم ملی آلمان است و ما با به صورت عادی باهم صحبت می کنیم."

 

بازی مقابل استونی: "من ترجیح می دادم در هر دو بازی به میدان بروم و این مشخص است. اما فردا یک بازی مهم پیش رو داریم که باید به سه امتیاز دست یابیم و من آماده هستم."

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.