بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر بایرن مونیخ در خصوص برخی مسائل مربوط به بایرن مونیخ صحبت کرده است.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر نارضایتی توماس مولر از وضعیتش در بایرن مونیخ و تصمیمش به ترک تیم در ژانویه پیش رو، منتشر شد.

براساس اخبار نشریه بیلد، مولر حس می کند در بایرن مونیخ به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرد و برای اولین بار، احتمال جدایی از بایرن را بررسی کرده است. مولر تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد و پیش از این کمتر کسی فکر می کرد که وی زودتر از موعد، از تیم جدا شود. توماس مولر متوجه شده که تنها یه گزینه اضطرار برای نیکو کواچ است و به همین دلیل علاقه ای ندارد این نقش را قبول کند. امروز اما مدیر ارشد اجرایی باواریایی ها، کارل هاینتس رومنیگه، به این اخبار واکنش نشان داده است:

“ بایرن مونیخ و توماس، رابطه بسیار خوبی باهم دارند. او همچنان عضو مهمی از باشگاه باقی خواهد ماند. اگر قرار بود روزی توماس از نیمکت نشینی راضی باشد، الان نباید در بایرن مونیخ می بود. ما هم می خواهیم او تمایلی به نیمکت نشینی نداشته باشد، ولی به هر حال، باید برای تغییر شرایط، فکری جدی بکند و به نظر همین کار را هم می کند.
 

“ نیکو کواچ و توماس یکشنبه گذشته باهم صحبت کردند. صحبت های کواچ در خصوص اینکه توماس فقط برای شرایط اضطرار مدنظر است، خوب ادا نشد، چون قطعا چنین نگاهی به او نداریم.
 

به نقل از Welt، رومنیگه همچنین در خصوص ادامه حضور حسن صالح حمیدزیچ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ هم خوشبین است؛ این در حالی است که بسیاری از طرفداران بایرن مونیخ از عملکرد وی در فصل نقل و انتقالات راضی نبودند:

“ حسن کارش را به خوبی انجام می دهد و امیدوارم قراردادش که تابستان آینده به پایان می رسد، تمدید شود. در خصوص ارتقایش به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه هم باید هیات نظارت، تصمیم گیری کند.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه حسن صالیحمیدزیچ توماس مولر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.