بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس از وضعیتش راضی نیست و شاید سرانجام تصمیم به جدایی از بایرن بگیرد.

این احتمال وجود دارد که توماس مولر در نقل و انتقالات زمستانی پیش رو از بایرن مونیخ جدا شود.

به گزارش بیلد، در جریان پیروزی 3-2 بایرن مونیخ مقابل المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا، توماس مولر پس از 6 بازی نیمکت نشینی، بالاخره در ترکیب باواریایی‌ها قرار گرفت و موفق شد دو پاس گل نیز ارسال کند. مولر 30 ساله که با آمدن کوتینیو جایگاهش را به میزان زیادی در تفکرات کواچ از دست داده، طبعا از وضعیتش راضی نیست. از همین رو احتمال جدایی این بازیکن وجود دارد. جای تعجبی نیست که دو باشگاه بزرگ خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

منچستریونایتد که حال و روز خوشی در لیگ برتر ندارد و هم اکنون در رده نازل چهاردهم جدول قرار گرفته است، یکی از این دو تیم است. شیاطین سرخ که در زمان لوئيس فن خال هم خواهان به خدمت گرفتن مولر بودند، در ژانویه پیش رو بار دیگر برای جذب قهرمان جهان در سال 2014 تلاش خواهند کرد. دومین تیم، اینتر است. نراتزوری که در تابستان هم درخواست جذب مولر را به بایرن مونیخ ارائه کرده بود، به گفته کیکر در نقل و انتقالات زمستانی به تلاش‌هایش برای خرید مولر شدت خواهد بخشید. اینتر اخیرا الکسیس سانچز را به دلیل مصدومیت، تا چند ماه از دست داده است.

گفتنی است مولر از جمله اساطیر بایرن مونیخ است. او محصول آکادمی همین باشگاه است و تا امروز 497 بار برای باواریایی‌ها به میدان رفته و آمار فوق العاده 186 گل و 173 پاس گل را بر جای گذاشته است.

منبع
برچسب ها: بیلد توماس مولر منچستر یونایتد اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.