بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اتلتیک بیلبائو قصد دارد مدافع/هافبک سابق خود را بار دیگر به خدمت گیرد.

وضعیت بازیکن اسپانیایی بایرن مونیخ چندان مساعد نیست و اشک های خاوی مارتینز پس از دیدار بایرن مونیخ و هوفنهایم خبرساز شد.

به گزارش مارکا، خاوی مارتینز یکی از بازیکنانی است که برای انتقال به بیلبائو به گوش می رسد. وی در سال 2011 از بیلبائو به بایرن مونیخ پیوست و مدت ها گرانقیمت ترین بازیکن این باشگاه بود و با بایرن مونیخ به تمامی افتخارات ممکن دست یافت.

اتلتیک بیلبائو از تابستان گذشته به جذب مارتینز ابراز علاقه نموده و اکنون قصد دارد برای جذب وی در ژانویه اقدام نماید. مارتینز دوست دارد دقایق بیشتری در ترکیب بایرن مونیخ بازی کند، اما نیکو کواچ چندان مایل به استفاده از وی نیست.

با توجه به مصدومیت نیکولاس زوله و لوکاس هرناندز، بایرن مونیخ ممکن است برای جذب یک مدافع در ژانویه اقدام نماید و اونای نونیز مدافع اتلتیک بیلبائو یکی از نام هایی است که در لیست بایرن مونیخ به چشم می خورد.

اونای نونیز 22 سال سن دارد و امسال اولین بازی ملی خود را در تیم ملی اسپانیا انجام داده و گفته می شود ممکن است وی در راه جذب خاوی مارتینز توسط بیلبائو به بایرن مونیخ واگذار شود.

اگر مارتینز به بیلبائو بازگردد، قرارداد سه ساله ای امضا خواهد کرد که قابلیت تمدید برای سال چهارم را دارد. بخشی از حقوق وی در سال اول نیز توسط بایرن مونیخ پرداخت خواهد شد.

منبع
برچسب ها: خاوی مارتینز اتلتیک بیلبائو اونای نونیز نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.