بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد روزهای حضور نیکو کوواچ روی نیمکت بایرن مونیخ رو به پایان باشد.

بایرن مونیخ در ادامه نتایج پرفراز و نشیب خود در بوندسلیگا، امشب کابوسی فراموش نشدنی برابر فرانکفورت را تجربه کرد و با پنج گل برابر این تیم مغلوب شد. کار باواریایی ها از همان دقایق ابتدایی و با اخراج ژروم بواتنگ دشوار شد و دقایقی بعد دو بار دروازه مانوئل نویر را باز شده دیدند. با گلزنی رابرت لواندوفسکی در دقایق پایانی نیمه اول، هواداران بایرن مونیخ به بازگشت امیدوار شدند، اما در نیمه دوم اتفاقات تلخی در انتظار این تیم بود.

 

دروازه مانوئل نویر و بایرن مونیخ سه بار دیگر در نیمه دوم باز شد تا در نهایت آنها شکست تحقیرآمیز 1-5 را مقابل فرانکفورت تجربه کنند. در پایان بازی هواداران بایرن مونیخ به شدت به این نتیجه معترض بودند و بازیکنانی چون سرژ گناربری، داوید آلابا و رابرت لواندوفسکی برای دلجویی به سمت آنها رفتند.

 

توبیاس، خبرنگار بیلد دقایقی قبل در صفحه توییتر خود مدعی شد سران بایرن مونیخ قصد داشتند تا پایان بازی با دورتموند به نیکو کوواچ فرصت دهند، اما حالا و با این شکست ممکن است روند برکناری وی سرعت گیرد.

 

مانوئل نویر، دروازه بان و کاپیتان بایرن مونیخ که در هفته های اخیر بارها و به عناوین مختلف به سبک بازی تیمش معترض بوده، در پایان بازی اظهارنظری عجیبی داشت و گفت: اتفاقاتی که امروز رخ داد جای تعجبی ندارد و این تازه اول ماجرا است.

 

خود نیکو کوواچ نیز پس از پایان بازی خطر اخراج را احساس کرده بود و در مورد احتمال جدایی از بایرن مونیخ گفت: احساس من مهم نیست و من نمی توانم چیزی بگویم. باید از افرادی که تصمیم می گیرند در این خصوص سوال کنید.

 

به هر حال در هفته های اخیر بارها شاهد انتقاداتی از سوی اولی هوینس و مانوئل نویر نسبت به سبک بازی بایرن مونیخ بوده ایم و به نظر می رسد شرایط چندان مساعدی بر رختکن باواریایی ها حاکم نیست. اتفاقاتی که می تواند در همین اوایل فصل زمینه اخراج نیکو کوواچ را فراهم کند.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ اینتراخت فرانکفورت بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.