بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، درحالیکه بعد از شکست تحقیرآمیز دیروز بایرن مونیخ مقابل اینتراخت، شایعات درباره اخراج کواچ به اوج رسیده، باشگاه بایرن امروز تمرین عمومی این تیم را لغو کرد تا به شایعات دامن بزند.

بعد از آنکه بایرن مونیخ دیروز در بازی مقابل آینتراخت فرانکفورت با یک نتیجه عجیب و شگفت‌انگیز، 5-1 در هم کوبیده شد و در حالیکه بعد از این شکست شایعات درباره اخراج نیکو کوواچ از نیمکت بایرن به اوج رسیده بود، این باشگاه تمرین امروز تیم که قرار بود به صورت عمومی انجام شود را لغو کرد تا به این شایعات بیشتر دامن بزند.

 

بایرنی‌ها با شکست تحقیرآمیز مقابل تیم سابق سرمربی‌شان نیکو کوواچ حالا در رتبه چهارم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا ایستاده‌اند. بایرن از چهار بازی اخیر خود در بوندس‌لیگا تنها در یک بازی به پیروزی رسیده و عملکرد خوب تیم کوواچ در چمپیونزلیگ نتوانسته از شدت فشارها بر او بکاهد.

 

باشگاه بعد از لغو تمرین امروز یکشنبه که قرار بود طبق برنامه با حضور عموم مردم انجام شود در بیانیه‌ای اعلام کرد:" بعد از شکست مقابل فرانکفورت، فورا تصمیم گرفته شود که تیم فردا تمرین عمومی نداشته باشد. از همه هواداران بایرن می‌خواهیم که موضع باشگاه را درک کنند".

 

بایرن در روزهای آینده دو بازی مهم در پیش دارد و ابتدا در لیگ قهرمانان به مصاف المپیاکوس یونان خواهد رفت و سپس در دربی بزرگ و کلاسیک آلمان میزبان بوروسیا دورتموند خواهد بود. باید دید آیا باواریایی‌ها با نیکو کوواچ در این دو بازی بزرگ حضور خواهند داشت یا او همانطور که شایعات می‌گویند به زودی از بایرن اخراج خواهد شد؟

منبع
برچسب ها: تمرینات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.