بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ مقصر شرایط بحرانی بایرن مونیخ را بازیکنان می دانست و این حرف را مقابل صورت آن ها هم گفته بود.

در پی شکست سنگین بایرن مونیخ برابر فرانکفورت، اخراج نیکو کواچ از بایرن مونیخ امری اجتناپ ناپذیر بود و حال جستجوها برای یافتن جانشین آغاز شده است. فعلا هانس دیتر فلیک هدایت بایرن مونیخ را به صورت موقت در اختیار دارد.

با این حال نشریه بیلد، در گزارشی مدعی شده است نیکو کواچ پس از شکست تلخ برابر آینتراخت فرانکفورت، در آخرین جلسه تمرینی خود بازیکنان را گردهم جمع کرده تا صحبتی با آن ها داشته باشد. کواچ که اخیرا در مصاحبه‌ها هم به انتقاد از بازیکنانش می پرداخت، باور داشت دیگر نمی تواند به تیم تسلط داشته باشد. در واقع کواچ، خود و دستیارانش را در این بحران پیش آمده در بایرن مونیخ، کاملا بی تقصیر می دانست. این سرمربی کروات، باور داشت هرگاه تاکتیک های درست و موفقی در تیم اعمال کرده، با استقبال بازیکنان روبرو نشده است.

کواچ معتقد بود بازیکنان بایرن مونیخ با آن شور و شوق همیشگی برابر فرانکفورت ظاهر نشدند. این اعتقادات، در آخرین جلسه تمرینی هم مطرح شد. کواچ با نشان دادن چندین تصویر از آخرین بازی، به صورت مستقیم به بازیکنان گفت:

“ باید آستین بالا بزنیم و دیگر فوتبال زیبا بازی نکنیم چون دو بازی بعدی را هم می بازیم. تو سرژ، خیلی راحت توپ را از دست می‌دهی. کینگزلی، وقتی توماس [مولر] در حال جنگیدن است، ایستاده نگاه می کنی. تیاگو، نباید انقدر در بازی‌ات حقه و حرکت اضافه به کار ببری. ژروم، در این تصویر که اخراج شدی، باید بیشتر با ذکاوت رفتار می کردی.
 

بیلد می گوید بازیکنان که در این لحظه که نمی دانستند چه اتفاقی رخ می دهد و سردرگم شده بودند، بهت زده به کواچ نگاه می کردند که باعث خشم این سرمربی شده است.

“ اصلا گوش نمی دهید! ما در مورد برخی حرکات حرف می زنیم و تمرین می کنیم اما در عمل نمی توانید آن را اعمال کنید.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.